Naobay Extra výživný krém 50 ml

Naobay Extra výživný krém 50 ml

Extra výživný krém je bohatý na množství avokádového a olivového oleje, které pleť vyživují do hloubky a také chrání před známkami stárnutí. Pečuje o suchou i náročnou normální pokožku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Extra výživný krém NAOBAY pečuje o vysoké nároky suché dehydratované pokožky díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin. Krém je bohatý na množství avokádového a olivového oleje, které pleť nejen vyživují do hloubky, ale také chrání před známkami stárnutí.

Obsažená šťáva z Aloe vera o pleť pečuje, zjemňuje ji a dodává hydrataci, zatímco bambucké máslo v kombinaci s rostlinnými oleji pokožku pěstí, dodává potřebnou výživu a chrání ji před nepříznivými vnějšími vlivy. Aloe je bohaté na množství antioxidantů, které pleť chrání před známkami předčasného stránutí a současně pokožku lehce tonizují a posilují.

O hloubkovou výživu se postará bambucké máslo společně s olivovým a avokádovým olejem. Tyto tři rostlinné látky tvoří účinnou kombinaci, která suchou pleť bohatě vyživí, zjemní a ochrání před podrážděním. Díky tomuto složení je pokožka posílena, získává tolik potřebnou hydrataci a zdravý pěstěný vzhled.

Použití: Malé množství krému aplikujte na čistou odlíčenou pokožku ráno a/ nebo večer. Lehce rozetřete a nechte vstřebat.

Typy pleti: suchá pleť

Výrobce: NaturChem S.L., Brac de Pepa 1, 46470 MASSANASSA - Valencia Španělsko, tel: 96 125 00 31, http://www.naturchem.es/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Hodně výživný krém / Mo-nika 1. 11. 2017 18:18

Je to krém pro hodně suchou a dehydratovanou pleť, která vyžaduje zvláštní péči. V období suché kůže je to určitě výborné i jako noční krém, protože hlouběji vyživuje kůži a intenzivně ji hydratuje celý den. Pro mou citlivou pleť se úplně nehodí, trochu se mi objevila lehká vyrážka.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?