Právě teď bomba výprodej, slevy až 50 %

Nástroje Zdraví Extrakt ze zeleného čaje EGCG Extreme, kapsle 100 ks

Nástroje Zdraví Extrakt ze zeleného čaje EGCG Extreme, kapsle 100 ks

Rostlinné kapsle s obsahem výtažků ze zeleného čaje, který prospívá organismu díky množství antioxidantů. Kromě toho podporuje koncentraci a posiluje cévy.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Extrakt ze zeleného čaje EGCG Extreme obsahuje vysoké množství zdraví prospěšných látek, které se nacházejí ve výtažcích ze zeleného čaje. Je bohatý na EGCG neboli Epigallokatechin-3-gallát, jež je velmi důležitý v metabolismu enzymů a má výborné antioxidační účinky.

Zelený čaj je oblíbenou surovinou již odpradávna díky bohatému obsahu antioxidantů a povzbuzujícím účinkům. Působí také příznivě na psychiku a napomáhá lepší koncentraci při učení. Zelený čaj navíc obsahuje řadu prospěšných látek, které přispívají k pružnosti cév i normální srdeční činnosti. Osvědčil se také jako prostředek pro udržení optimální hladiny cholesterolu a cukru v krvi a má pozitivní účinky i na krevní tlak. Zelený čaj je vhodný také při hubnutí, protože napomáhá správnému metabolismu tuků.

Tip: Produkt je vhodný i pro vegetariány.

Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle denně.

Upozornění: Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Trávení, Mozek a krevní oběh, Hlava

Užití: vnitřní

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?