Nástroje Zdraví Extrakt ze zeleného čaje EGCG Extreme, kapsle 100 ks

Nástroje Zdraví Extrakt ze zeleného čaje EGCG Extreme, kapsle 100 ks

  • Bez DPH 687 Kč

Extrakt ze zeleného čaje EGCG Extreme obsahuje vysoké množství zdraví prospěšných látek, které se nacházejí ve výtažcích ze zeleného čaje. Je bohatý na EGCG neboli Epigallokatechin-3-gallát, jež je velmi důležitý v metabolismu enzymů a napomáhá tak chránit buňky těla před škodlivými vnějšími vlivy.

Zelený čaj je oblíbenou surovinou již odpradávna díky bohatému obsahu antioxidantů, jež chrání proti negativnímu působení volných radikálů a pomáhají zvyšovat přirozenou obranyschopnost organismu. Tento doplněk stravy je tak vhodný ke každodennímu užívání i pro náročnější období se změnami počasí či zvýšeným množstvím stresu.

Zelený čaj se vyznačuje také potenciálním protizánětlivým efektem a jeho pro tělo blahodárné složení je pestré, včetně nezbytných vitamínů, minerálů a dalších stopových prvků. Působí povzbuzujícími účinky a napomáhá revitalizovat a regenerovat tělo i mysl. 

Tip: Produkt je vhodný i pro vegetariány.

Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle denně.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Extrakt ze zeleného čaje, Vegetariánské kapsle (hydroxypropyl celulóza)

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Užití: vnitřní

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Fenuprim

Potravinový doplněk Fenuprim je skvělým pomocníkem pro harmonizaci hladiny krevního cukru. Kombinace pěti přírodních extraktů pomáhá při hubnutí a nadměrném přejídání.