BiOOO Extravagantní líčení + Detoxikace kosmetické taštičky 1 ks

BiOOO Extravagantní líčení + Detoxikace kosmetické taštičky 1 ks

Uložit na seznam přání
Uložit na seznam přání
900
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Vyrážíte na maškarní bál? Nechte se nalíčit od naší vizážistky Renáty, která z vás za pomoci přírodní kosmetiky vykouzlí něžnou vílu i parádní strašidlo.  

Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Vyrážíte na maškarní bál nebo se chystáte s dětmi na halloween? Nechte se nalíčit od naší vizážistky, která z vás za pomoci přírodní kosmetiky vykouzlí něžnou vílu i parádní strašidlo. A protože fantazii se meze nekladou, můžete si s sebou přinést vlastní návrh. Těšit se můžete na 90 minut líčení (či více dle náročnosti návrhu).

 

Ať už přírodní dekorativní kosmetiku používáte každý den či ji naopak chcete poznat a vyzkoušet, máte jedinečnou možnost s naší vizážistkou. Renáta vás zavede do tajů přírodního make-upu a vy zjistíte, že to není žádná nuda... právě naopak! S přírodními líčidly vytvoří extravagantní líčení vhodné na maškarní, halloweenskou party i mnohé další příležitosti.

 

Součástí ceny je detoxikace vaší kosmetické taštičky. Stačí si jí jen vzít s sebou a my vám pomůžeme vybrat vhodnou přírodní alternativu.

 

Extravagantní líčení zahrnuje:

sjednocení pleti

líčení dle vašeho návrhu či návrhu naší vizážistky

celková fixace make-upu

detoxikace kosmetické taštičky

 

 

Tip: Chcete se objednat na konkrétní den či hodinu? Zjistěte si před koupí poukazu, jestli má naše vizážistka v diáři volno a předběžně si váš termín zarezervujete. Domluvte se s Renátou na čísle +420 775 731 355 nebo přes email makeup.artist@biooo.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Ostatní kategorie: Nalíčíme vás

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: