Nobilis Tilia Fenykl 10 ml

Nobilis Tilia Fenykl 10 ml

  • Bez DPH 123 Kč

Fenykl eliminuje nepravidelnosti menstruačního cyklu a mírní migrény hormonálního původu, působí pozitivně i v klimakteriu. Zlepšuje trávení, mírní plynatost a navrací zdravou chuť k jídlu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Esenciální olej Fenykl Nobilis Tilia pomáhá vyrovnávat hormonální nerovnováhu. Eliminuje nepravidelnosti menstruačního cyklu a mírní migrény hormonálního původu, působí pozitivně i v klimakteriu. Fenykl také zlepšuje trávení, mírní plynatost a navrací zdravou chuť k jídlu.

Fenykl má kořeněnou lehce sladkou vůni podobnou anýzu, která ulevuje při vytrvalých bolestech hlavy a migrénách. Fenykl je také skvělým pomocníkem při nepravidelné a bolestivé menstruaci i nevolnostech spojených s nepravidelným cyklem. Předchází plynatosti a podporuje správnou činnost zažívacího traktu. Fenykl je vhodný i během kojení, kdy podporuje tvorbu mateřského mléka.

Nejen na ženské potíže

Éterický olej z fenyklu Nobilis Tilia má pozoruhodné účinky. Je velmi často používaným bojovníkem proti hormonální nerovnováze a problémech z ní plynoucí. Pomáhá při nepravidelné či bolestivé menstruaci a dalších ženských obtížích. Pomáhá vyrovnat hormonální hladiny a harmonizuje ženský cyklus. Působí rovněž v období menopauzy, kdy zmírňuje všechny nepříjemné symptomy, jako bolesti hlavy, psychickou rozladěnost či návaly.

Úleva od bolestí

Fenyklový esenciální olej tak bude šikovným pomocníkem nejen v případě nepravidelného menstruačního cyklu, ale pomáhá i při premenstruačním syndromu a podpoří vás také v pro tělo i mysl náročném období menopauzy. Zároveň má podpůrný vliv v období kojení, kdy stimuluje tvorbu mateřského mléka.

Konec nadýmání

Esenciální olej Fenykl je známý především svými účinky na trávicí systém.  Pomáhá harmonizovat trávení a podporuje jeho správnou činnost. Fenykl má silné účinky při nadýmání a efektivně mírní plynatost a ulevuje od bolestí břicha. Zároveň pomáhá při nevolnostech a podporuje chuť k jídlu. Má také vliv při migrénách hormonálního původu.

Úžasná moc aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy. Neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Foeniculum Vulgare Oil1)

1) Natural essential oils

Možné alergeny: Foeniculum Vulgare Oil

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, nespavost a nervozita, svalové napětí a křeče, žaludeční problémy

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Eukalyptus 10 ml

Éterický olej Eukalyptus Austrálie má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání.

Eukalyptus 10 ml

Eucalyptus má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodný při nachlazení horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání. Uvolňuje zatuhlé bolavé svaly, zlepšuje hybnost kloubů.