Laboratoires Vitarmonyl Fucus a fenykl

Laboratoires Vitarmonyl Fucus a fenykl

Fucus i fenykl jsou, svým působením na organismus, velmi podobné látky a vzájemně se doplňují. Fucus je mořská řasa bohatá na jód, kyselinu alginovou, různé minerální látky afenoly. Fenykl je aromatická bylina svůní a chutí anýzu. Kyselina alginová, obsažená ve fucusu, se při kontaktu s vodou mění na gel, zaplňuje tak žaludeční dutinu a potlačuje pocity hladu. Fenykl se podílí na zmírňování obtíží

Fucus i fenykl jsou, svým působením na organismus, velmi podobné látky a vzájemně se doplňují. Fucus je mořská řasa bohatá na jód, kyselinu alginovou, různé minerální látky afenoly. Fenykl je aromatická bylina svůní a chutí anýzu. Kyselina alginová, obsažená ve fucusu, se při kontaktu s vodou mění na gel, zaplňuje tak žaludeční dutinu a potlačuje pocity hladu. Fenykl se podílí na zmírňování obtíží s nadýmáním. Kombinace fucus - fenykl harmonizují zažívání a současně pomáhají udržet si nebo navrátit Štíhlou linii. Laboratoře Vitarmonyl nám nabízí kombinaci účinných látek fucusu a fenyklu, která nám svým účinkem pomáhá zlepšovat trávení potravy, navrátit štíhlou linii a přirozené funkce trávicího traktu.

certifikáty:
vhodné pro: vnitřní užívání
konzistence: kapsle
barva: světle hnědá
balení: skleněný obal, papírový přebal

použití: 2 tablety 2x denně. 2 tablety ráno před snídaní a 2 tablety před obědem, důkladně zapijte vodou. Kúru dodržujte 3 - 4 po sobě následující týdny. Vzhledem k obsahu jódu v produktu se nedoporučuje užívat při problémech se zvýšenou činností štítné žlázy. Není vhodné pro dětí do 12 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Při užívání přípravku je vhodné dodržovat vyváženou životosprávu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhrada pestré stravy.
složení: sladidlo: sorbitol, výtažek z fenyklu, fucus, protispékavá látka: horečnatá sůl mastných kyselin

země původu značky: Francie
charakteristika značky: Laboratoře Vitarmonyl byly založeny roku 1994 se sídlem ve měste Montaigu nacházejícím se v malebném kraji Vendée. Již od počátku si kladou hlavní závazek: zpřístupnit co největší počet svých potravních doplňků té nejvyšší kvality na co největší ploše. Samozřejmostí je dát přednost přírodním účinným látkám, jež projdou nejpřísnějším výběrem. Výroba i kontrola probíhá pod farmaceutickým dohledem. Cílem je zjistit ten nejlepší poměr mezi kvalitou, cenou a délkou užívání. Laboratoře Vitarmonyl jsou pobočkou skupiny Ponroy Santé, představující průkopníka a vedoucího činitele výroby potravních doplňků ve Francii.

kontakt na výrobce:
Laboratoires Vitarmonyl
Parc d'Activité Sud Loire
BP1212
85612 Montaigu Cedex
France
www.vitarmonyl.com

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: