Prohlédněte si vaše seznamy přání
BiOOO dny dopravy zdarma

Naturalis Funkční směs Energie a paměť, bio 70 g

Naturalis Funkční směs Energie a paměť, bio 70 g

Směs bylinek obsahuje ashwagandhu, ginseng a guaranu, které mají výborné tonizující účinky, a to jak na tělo, tak mysl. Aswagandha spolu s ginsengem také napomáhájí kvalitě spánku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Funkční směs Energie & paměť od Naturalis je čistě přírodním doplňkem stravy. Kombinuje účinky přírodních kořenů a bylin, které mají pozitivní účinky na lidský organismus. Ve směsi Energie & paměť najdete vedle ashwagandhy také ženšen a guaranu.

Ashwagandha, stejně jako ženšen (ginseng) a guarana, patří mezi byliny, které mají tonizující účinky, a to jak na tělo, tak na naši mysl. Dodají tělu příval energie a osvěží ho. Ženšen pak příspívá k optimální kondici kognitivních funkcí, pomáhá podporovat paměť a přispívá k harmonizaci krevního cukru. Společně s ashwagandhou chrání buňky před působením oxidačního stresu, a podporuje optimální činnost kardiovaskulárního systému. Pozitivní účinky mají tyto dvě bylinky ale i na psychiku. Pomohou vám se uvolnit, zapomenout na stres a příspějí ke kvalitě spánku.

Dávkování: Užívejte 1 gram prášku (vrchovatou čajovou lžičku) 1-2× denně. Můžete rozmíchat ve vodě, džusu nebo smoothie.

Upozornění: Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti do 15 let.

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487 , 252 62, Horoměřice, Česká republika

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?