Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Naturalis Funkční směs Vitamin C, bio 70 g

Naturalis Funkční směs Vitamin C, bio 70 g

Doplněk stravy obsahuje superpotraviny, jako je acerola nebo maca. Představuje bohatý zdroj vitaminu C, ale i minerálních látek nebo aminokyselin.  

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Doplněk stravy Naturalis Vitamin C má podobu prášku, který snadno rozmícháte ve vodě či oblíbeném smoothie. Obsahuje komplex superpotravin, které jsou bohatým zdrojem různých vitaminů či minerálních látek. V jeho složení najdete kromě macy taky baobab, acerolu nebo camu camu.

Zralé plody aceroly obsahují vysoký podíl vitaminu C a najdete v nich také biokomplex a látky chránící buňky těla před působením oxidačního stresu. Bohatým zdrojem vitaminu C je také baobab, v němž se dále nachází řada minerálů, např. vápník, hořčík nebo draslík a také množství vlákniny. Camu camu také obsahuje velké množství vitaminu C, ale i aminokyselin nebo flavonoidů. Maca je pak známá tím, že příznivě ovlivňuje fyzickou i psychickou vitalitu.

Dávkování: 1 čajovou lžičku (cca 1 gram) prášku rozmíchejte ve vodě, džusu či smoothie. Užívejte 1-2× denně.

Upozornění: Přípravek neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Superpotraviny, Vše pro zdraví

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487 , 252 62, Horoměřice, Česká republika

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?