Energy Fytomineral kapky 100 ml

Energy Fytomineral kapky 100 ml

  • Bez DPH 511 Kč

Bioinformační kapky Fytomineral pozitivně ovlivňují činnost celého organismu díky obsahu minerálů a stopových prvků. Pozitivně ovlivňují odolnost organismu, dodávají energii a tělo tonizují.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bioinformační kapky Fytomineral Energy pozitivně ovlivňují činnost celého organismu díky obsahu množství minerálů a stopových prvků. Pozitivně ovlivňují odolnost organismu, dodávají novou energii a tělo tonizují. Kapky jsou také skvělým pomocníkem při nachlazení, únavě a stresu, podporují zdraví trávicího traktu a harmonizují činnost hormonálního systému.

Kapky v sobě spojují množství minerálů a stopových prvků důležitých pro správnou činnost celého organismu. Pozitivně ovlivňují energetickou dráhu tří zářičů, ústřední, sleziny, žaludku, jater, žlučníku, močového měchýře a také dráhu pojivovou. Kapky jsou skvělým pomocníkem při virových zažívacích potížích, posilují činnost jater, ledvin i střev. Také podporují zdravou krvetvorbu, jsou vhodným doplňkem při cukrovce.

Fytomineral pečuje o zdraví nervového systému, činí tělo odolnější vůči negativním účinkům stresu a zvyšuje celkovou odolnost organismu. Obsažené látky podporují i zdraví pokožky, regenerují ji, posilují a působí protizánětlivě. Léčí ekzémy, vyrážky i jiná zánětlivá onemocnění kůže.

Podpora odolnosti organismu

Bioinformační přípravek Fytomineral působí komplexně na psychické i fyzické aspekty organismu a pomáhá jej celkově posílit. Využívá sílu koloidních minerálů a množství stopových prvků, které přispívají k ozdravení pochodů ve vašem těle a pomáhají harmonizovat tělesné funkce. Přípravek Fytomineral dokáže obnovit vaše síly a dodat vám potřebnou energii.

Minerály a stopové prvky

Kapky Fytomineral jsou přímo nabité účinnými ingrediencemi. Jsou vhodným doplňkem stravy při náročném životním stylu, nadměrném stresu či chronické únavě. Obsahují koncentrovanou směs minerálů, které zvyšují odolnost organismu a dodávají všechny potřebné nutriční složky i v případě různých běžných onemocnění, jako je například chřipka či nachlazení.

Pro zdravé trávení

Bioinformační kapky Fytomineral působí především na oblast trávicího ústrojí a pomáhají při mnoha různých obtížích v této oblasti. Přípravek dokáže trávení harmonizovat a stabilizovat jeho zdravou činnost. Působí na dráhu žaludku, střev, tří zářičů i žlučníku a dokáže působit proti nepříjemným příznakům, jako jsou bolesti břicha či pálení žáhy.

Zklidnění pro vaše nervy

Přípravek Fytomineral má také blahodárný vliv na nervovou soustavu a pomáhá zklidnit nadměrné duševní vypětí. Působí uklidňujícím vlivem a posiluje psychiku tak, aby byla odolnější proti každodennímu stresu. Kapky Fytomineral jsou zároveň přirozeně protizánětlivé a podporují zdraví pokožky při ekzémech, vyrážkách a dalších obtížích.

Tip: Pro regeneraci vlasů i pokožky rozmíchejte 15 kapek v 0,5 litru vody a použijte k oplachování. K posílení lámavých nehtů aplikujte koncentrované kapky přímo na nehet i samotné lůžko a vetřete.

Dávkování: Děti od 3 do 12 let užívají 15 kapek 2x denně, dospělí 15 kapek až 3x denně. Kapky rozmíchejte v čisté vodě a vypijte nejlépe po jídle. Po 3 týdenní kúře udělejte týden pauzu a poté pokračujte.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Koloidní minerály, Stopové prvky

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.