Superionherbs Ganoderma Reishi Extrakt, kapsle

Superionherbs Ganoderma Reishi Extrakt, kapsle

  • Bez DPH 1565 Kč

Ganoderma Duanwood Reishi Extrakt obsahuje výtažky houby reishi, nabité účinnými látkami. Je unikátní tím, že obsahuje více než 40 % polysacharidů a více než 4% triterpenoidů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je pouze ilustrační. Jedná se o sadu 2 samostatných balení po 90 kapslích.

Duanwood Red Reishi Extrakt Superionherbs je složen z výtažků houby reishi, která je nazývána “houbou nesmrtelnosti” a je jednou z nejcennějších a nejvyhledávanějších rostlin. Produkt je unikátní tím, že obsahuje více než 40 % polysacharidů a více než 4% triterpenoidů, což zajišťuje velmi vysokou účinnost produktu. Vysokého obsahu polysacharidů a triterpenoidů bylo dosaženou metodou dvojité extrakce.

Duanwood Red Reishi je houba pěstovaná na dlouhých dubových kmenech po dobu 12ti měsíců v čistém prostředí horského masivu Wuyi na severozápadě Číny. Jedná se o civilizací nedotčenou oblast se specifickým klimatem. Tento způsob pěstování generuje houby nabité účinnými látkami a kvalitou se blíží divoce rostoucím exemplářům Reishi.

Reishi svou výbornou pověst získala již před 2 400 lety. Už v té době byla reishi známá jako jeden z nejmocnějších rostlinných adaptogenů. A postupně tyto účinky potvrdily i vědecké výzkumy a lékařské studie v moderní době.

Pokud by se měla označit jedna rostlina jako páteř celostní medicíny, byla by to dozajista reishi. Byla zmíněna už v medicínském díle Bencao Gangmu (čínská Farmakopei) autora Li Shih-Chena. Červená reishi byla v tomto textu považována za vůbec nejléčivější rostlinu. Čínský lékař a akupunkturista Li Shih-Chen píše: “Pravidelná konzumace reishi učiní vaše tělo lehkým a mladým a prodlouží život k nesmrtelnosti.”

Tip: Vhodné doplnit užíváním Duanwood Red Reishi Spor.

Dávkování: První týden: 1 kapsle ráno cca 20 minut před snídaní. Od druhého týdne: 1 kapsle ráno cca 20 minut před snídaní a 1 kapsle odpoledne mezi jídly. Kapsle zapijte nejlépe vlažnou nebo teplou tekutinou.

Upozornění: Nepřekračujte uvedené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?