Nobilis Tilia Gel kaštanový 100 ml

Nobilis Tilia Gel kaštanový 100 ml

  • Bez DPH 210 Kč

Kaštanový gel byl vyvinut pro ošetření povrchových kožních cévek. Aktivní látkou je kaštanový extrakt, který ovlivňuje elasticitu a prokrvení kůže a je znám svými zklidňujícími účinky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální foto pro vás již připravujeme.

Kaštanový gel Nobilis Tilia byl speciálně vyvinut pro ošetření povrchových kožních cévek na větších plochách pokožky. Obsaženou bioaktivní látkou je kaštanový extrakt, který ovlivňuje elasticitu a prokrvení kůže a je znám svými zklidňujícími účinky, zlepšuje pružnost a pevnost cév a ulevuje při otocích pokožky.

Účinkem komplexu látek dochází ke znatelnému zlepšení stavu žilního systému. Gel je také vhodným prostředkem při únavě nohou a otocích dolních končetin. Slouží k běžné denní hygieně při rozšíření malých povrchových krevních žilek a pomáhá zmírňovat obtíže, kterými je rozšíření žilek doprovázené.

Praktický pomocník

Stojíte celý den na nohou? Máte po dlouhém dni nohy oteklé a bolavé? Pak vás jistě zachrání kaštanový gel Nobilis Tilia. Tento lehce chladivý gel je vhodný pro ošetření všech možných větších ploch pokožky. Pečuje nejen o nateklé nohy a obsahuje pouze cenné přírodní ingredience, takže svoji pokožku nezatěžujete zbytečnými chemikáliemi.

Zmírnění otoků

Hlavní součástí tohoto gelu je bioaktivní výtažek z kaštanu, který má skvělé účinky na žilní systém nejen dolních končetin. Kaštanový výtažek pozitivně ovlivňuje prokrvení pokožky a podkožních tkání, podporuje přirozenou elasticitu kůže a tonizuje drobné cévy. Díky tomu jsou cévy pevnější a pružnější a otoky zmírněné. Kaštanový gel navíc příjemně chladí. 

Úleva od bolesti

Kaštanový gel tak ulevuje od otoků dolních končetin a zároveň efektivně zmírňuje bolesti a pocit těžkých nohou. Podporuje správné prokrvení a zklidňuje pokožku od podráždění. Zároveň má účinky také na rozšířené povrchové žilky, které stahuje a obnovuje tak krásu vaší pokožky. Díky praktickému aplikátoru s pumpičkou je vždy připraven k použití.

Použití: Vetřete v tenké vrstvě v místech výskytu rozšířených žilek. Při únavě nohou vetřete gel a končetiny polohujte. Vhodným doplňkem je střídavá sprcha teplou a studenou vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?