Nobilis Tilia Gel kostivalový na pohmožděniny a zlomeniny 100 ml

Nobilis Tilia Gel kostivalový na pohmožděniny a zlomeniny 100 ml

Kostivalový gel Nobilis Tilia napomáhá rychlejší regeneraci pohmožděnin a zlomenin, mírní bolest i otoky a urychluje hojení modřin. Obsažené výtažky z kostivalu lékařského mají výborné léčivé vlastnosti.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kostivalový gel Nobilis Tilia napomáhá rychlejší regeneraci pohmožděnin a zlomenin, mírní bolest i otoky a urychluje hojení modřin. Obsažené výtažky z kostivalu lékařského mají výborné léčivé vlastnosti, aktivně napomáhají regeneraci poškozených tkání a zároveň působí skvěle protizánětlivě.

Gel napomáhá rychlejší léčbě pohmožděnin, zlomenin, výronů i jiných drobných sportovních zraněních díky vysokému podílu výtažků z kostivalu lékařského. Ten je bohatý na množství alkaloidů, které intenzivně regenerují poškozené svaly, ulevují od bolesti a zároveň mírní otoky. Kostivalový gel pronikne hluboko do pokožky, kde účinně hojí, ale také působí proti otoku, bolesti a eliminuje výskyt případných zánětů.

Použití: Malé množství gelu aplikujte na poškozenou pokožku a lehkou masáží vetřete. Aplikujte podle potřeby alespoň 2x denně do doby, než obtíže odezní.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Aqua, Alcohol, Symphytum Officinale Extract, Carbomer, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Polyaminopropyl Biguanide

Možné alergeny: Alcohol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

Konzistence: gelová

Obal: plastový

Typy pokožky: normální pokožka

Užití: vnější

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: