Nobilis Tilia Gel na hráz, Mithra 30 ml

Nobilis Tilia Gel na hráz, Mithra 30 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 30 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 144 Kč

Chladivý gel Mithra aktivně napomáhá regeneraci poškozené hráze díky obsahu léčivých rostlinných olejů a výtažků. Ty mají výborné zklidňující účinky, zároveň působí adstringentně.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Chladivý gel Mithra Nobilis Tilia aktivně napomáhá regeneraci poškozené hráze díky obsahu léčivých rostlinných olejů a výtažků. Ty mají výborné zklidňující účinky, zároveň působí analgeticky, antisepticky a adstringentně, preventivně chrání pokožku před vznikem zánětů.

Gel na hráz hojí poškozenou bolavou pokožku díky obsahu éterických olejů z levandule, heřmánku římského a cypřiše. Tyto látky mají výborné dezinfekční účinky, chrání pleť před zanícením a zároveň napomáhají rychlé regeneraci. Hojení také přispívá vysoký podíl vitaminu E, silného antioxidantu, který pokožku nejenom uzdravuje, ale také brání před opětovným poškozením. Chladivý gel je výborným pomocníkem po porodu, pokožku hráze léčí a zklidňuje, chrání ji před podrážděním a vznikem infekce.

Intenzivní regenerace

Gel na hráz Nobilis Tilia je šikovným pomocníkem, který vám usnadní období po porodu. Právě oblast hráze je během těhotenství i samotného porodu jednou z njnamáhanějších a snadno dojde k poškození pokožky či podkožních tkání. Oblast hráze pak může být velice citlivá nebo dokonce bolet. Praktický gel pomáhá ulevit od pocit tlaku i bolesti a aktivně podporuje regeneraci pokožky.

Usnadněte si mateřství

Pravidelné používání tohoto gelu tak pomáhá zhojit tkáň v exponované oblasti hráze a minimalizuje poškození pokožky po porodu. Obsahuje množství přírodních ingrediencí, nezatěžuje tělo chemikáliemi a s aplikací můžete začít i velmi brzy po porodu. Jemný gel nezanechává ulepený pocit ani pokožku nezatěžuje a díky přírodním složkám zároveň mírně chladí. 

Proti bolestem a pnutí

Lehký gel obsahuje cenný mandlový olej, který má významné regenerační schopnosti a podporuje výživu a hojení pokožky. Zároveň zklidňuje i velmi citlivou pleť a zanechává ji jemnou a bez podráždění. Éterické oleje z levandule, cypřiše a heřmánku pak chrání pokožku před vznikem zánětu, zklidňují ji a chrání ji před dalším poškozením.

Použití: Malé množství gelu aplikujte na hráz a chvíli lehce masírujte. S aplikací začněte co nejdříve po porodu.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?