Weleda Gel osvěžující citrusový 75 ml

Weleda Gel osvěžující citrusový 75 ml

  • Značka: Weleda
  • Balení: 75 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Pokud trpíte pocitem těžkých končetin, vtírání Citrusového osvěžujícího oleje vám uleví. Gel se rychle vstřebává, má na pokožku chladivý efekt a lehce ji promašťuje. Výtažky z léčivých rostlin, mimo jiné z arniky, trnky, oddenku kosatce a citronu mají vypínající, lehce stahující účinky. Gel dodává pokožce hebkost a nezanechává mastný film. Ranní použití gelu přináší pocit lehkosti a svěžesti přes

Pokud trpíte pocitem těžkých končetin, vtírání Citrusového osvěžujícího oleje vám uleví. Gel se rychle vstřebává, má na pokožku chladivý efekt a lehce ji promašťuje. Výtažky z léčivých rostlin, mimo jiné z arniky, trnky, oddenku kosatce a citronu mají vypínající, lehce stahující účinky. Gel dodává pokožce hebkost a nezanechává mastný film. Ranní použití gelu přináší pocit lehkosti a svěžesti přes den. Gel nanesený večer oživí unavené končetiny. Gel je určen pro péči o celé tělo.

certifikáty: BDIH
vhodné pro: osvěžení končetin
konzistence: gelová
barva: čirá
balení: plastový obal

použití: Jemné vmasírujte malé množství gelu do pokožky.
složení: voda, alkohol, jojobový olej, destilát z vilínu, xantan, výtažek z citrónu, z kořene lopuchu, trnková šťáva, výtažek z výhonů trnky, arniky, výtažek z oddenku kosatce, křemičitan sodný, kyselina citrónová, amoniová sůl kyseliny glycyrrhizinové, tuk z ovčí vlny, parfém (přírodní éterické oleje), limonen*, lanalool*, citral*
* součást přírodních éterických olejů

země původu značky: Švýcarsko
charakteristika značky: Weleda je švýcarská farmaceutická firma s téměř devadesátiletou tradicí. Vznikla v roce 1921 jako malá farmaceutická laboratoř a dnes je celosvětově největším výrobcem léčiv přírodní medicíny a čisté přírodní BIO kosmetiky. V duchu svého motta „V souladu s člověkem i přírodou" Weleda usiluje o ekologicky co nejšetrnější výrobu. Srdcem Weledy jsou vlastní zahrady léčivých rostlin. Ty největší jsou nedaleko sídla firmy v německém Schwäbisch Gmündu. Na 20 hektarech roste téměř 250 různých druhů rostlin, které jsou bezprostředně po sběru transportovány přímo do výroby. Zahrada je ošetřována podle směrnic bio - dynamického zemědělství, což v praxi znamená, že k výrobě přípravků Weleda jsou používány nejčistší možné přírodní suroviny. Sortiment Weledy obsahuje přes 100 kosmetických produktů a 1400 druhů léčiv. V České republice je dostupná čistá přírodní kosmetika, šťávy, sirupy a dietetika. Valná většina přípravků Weleda je nositelem ochranné známky - Kontrolovaná přírodní kosmetika.

kontakt na výrobce:
Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144, Arlesheim
Switzerland
www.weleda.com

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Typy pokožky: mastná pokožka, normální pokožka

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: