Lavera Gel po opalovaní, Sun Sensitive 75 ml

Lavera Gel po opalovaní, Sun Sensitive 75 ml

Gel po opalování Lavera Sun Sensitive hydratuje pokožku celého těla díky výživnému složení na bázi Aloe vera. Aloe pleť zklidňuje, pečuje o ni a současně uzamyká tolik potřebnou hydrataci.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Gel po opalování Lavera Sun Sensitive hydratuje pokožku celého těla díky výživnému složení na bázi Aloe vera. Aloe pleť zklidňuje, pečuje o ni a současně uzamyká tolik potřebnou hydrataci, zatímco rostlinné extrakty a oleje přispívají ke zjemnění pleti. Lehký gel se do pokožky snadno vstřebává a velmi účinně ji hydratuje.

Gel má lehkou konzistenci, která se okamžite vsakuje a díky vysokému obsahu vody a aloe vera také velmi účinně hydratuje. O zklidnění případného podráždění se postará růžová a levandulová voda. Ty pokožku regenerují a okamžitě mírní nepříjemné svědění a začervenání.

Gel s vysokým obsahem Ale vera pokožku aktivně zklidňuje, eliminuje podráždění a uzamyká v pokožce tolik potřebnou hydrataci. Díky výživnému složení plnému rostlinných výtažků a květových vod je o pokožku po slunění bohatě postaráno, pleť je regenerována a zjemněna.

Použití: Malé množství gelu aplikujte na pokožku celého těla po pobytu na slunci. Používejte podle potřeby i několikrát denně.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?