MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Nobilis Tilia Geranium růžové bourbon 5 ml

Nobilis Tilia Geranium růžové bourbon 5 ml

Značka: Nobilis Tilia
Balení:
214
Momentálně vyprodané na e-shopu

Silice madagaskarského geránia se svěží vůní působí příznivě na psychiku, napomáhá odstranit úzkost a únavu. Má hojivé účinky, působí na dýchací ústrojí a zklidňuje podráždění pokožky.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(8)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální fotografii pro Vás už připravujeme :-).

Nobilis Tilia Geranium Bourbon je stoprocentní přírodní rostlinná silice pravého madagaskarského gerania s širokým spektrem příznivých účinků na tělo i mysl. Jeho vůně je velice svěží a mírně připomíná růže s lehkým kořenitým nádechem. Esenciální olej můžete využívat mnoha způsoby. Působí příznivě na mnoho dlouhotrvajících obtíží. 

Olej z gerania má přirozené antiseptické účinky a zmírňuje příznaky zánětu. Jeho vůně působí velice uklidňujícím dojmem, napomáhá harmonizovat a obnovit duševní rovnováhu a má pozitivní účinek na náladu. Jeho použití je vhodné zejména v období zvýšeného stresu a psychického vypětí.

Díky svým aromaterapeutickým vlastnostem napomáhá potlačovat úzkost, nervozitu a odstraňovat únavu. Efektivně tiší bolest a má posilující vliv na cévy. Geranium má silné hojivé účinky, zklidňuje podráždění pokožky, působí příznivě při léčbě popálenin a drobných poranění. Pozitivně ovlivňuje také dýchací obtíže a pomáhá při chřipce a bolesti v krku.

Povzbuzení a regenerace

Éterický olej Geránium bourbon od Nobilis Tilia vás dokonale pohltí svou lahodnou vůní s květinovými i lehce kořeněnými tóny. Působí harmonizujícími účinky na psychiku. Geránium nejen na dlouhou dobu příjemně provoní váš domov, ale zároveň skvěle neutralizuje nepříjemné pachy a přináší přátelskou a klidnou atmosféru. 

Proti únavě i stresu

Energizující vůně geránia přímo revitalizuje vaši psychiku. Působí příznivě v obdobích nadměrného stresu a pomáhá zmírnit známky únavy. Díky této esenci tak budete účinně bojovat proti fyzickému i duševnímu vyčerpání a opět naberete potřebné síly. Geránium je vhodným pomocníkem při nadměrném stresu a působí také na vaši náladu. Je někdy nazýváno přírodním antidepresivem.

Podpora hojení

Éterický olej Geránium působí také na celou řadu orgánových systémů. Má všeobecné antiseptické účinky, brání tak vzniku infekcí a zánětů v celém těle. Působí při chřipce a nachlazení a bojuje proti bolestem všeho druhu. Geránium bourbon rovněž revitalizuje vaši pokožku, podporuje hojení a přirozené regenerační procesy. Můžete si ho přidat do krému či oleje.

Umění aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej geránium mohou používat těhotné ženy v polovičním ředění od ukončeného třetího měsíce gravidity (ne na více než 30 minut, s přestávkami, do menší nádržky aromalampy maximálně jednu kapku, do větší kapky 2). Do masážního oleje používejte v ředění 25 kapek éterického oleje na 100 ml rostlinného oleje. Neaplikujte na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje. U dětí je možná jeho aplikace od šesti let věku.

Ostatní kategorie: Aromaterapie pro děti

Aromaterapeutické účinky: afty a opary, hojení ran a zánětů, nespavost a nervozita, onemocnění močových cest, stres a úzkost, žaludeční problémy

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Z blogu (8)

Co byste měli vědět před koupí éterických olejů

Éterické oleje pro zkvalitnění a utužení partnerského vztahu

Éterické oleje při nachlazení

Éterický olej geránium (pelargónie)

Jak bylo BIOOO v Nobilisu

Jak se zbavit ženských mykóz přírodní cestou

Krásná Lípa, Nobilis Tilia

Olejová péče o lupénku

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?