Nobilis Tilia Geranium růžové bourbon 5 ml

Nobilis Tilia Geranium růžové bourbon 5 ml

  • Bez DPH 160 Kč

Silice madagaskarského geránia se svěží vůní působí příznivě na psychiku, napomáhá odstranit úzkost a únavu. Má hojivé účinky, působí na dýchací ústrojí a zklidňuje podráždění pokožky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální fotografii pro Vás už připravujeme :-).

Nobilis Tilia Geranium Bourbon je stoprocentní přírodní rostlinná silice pravého madagaskarského gerania s širokým spektrem příznivých účinků na tělo i mysl. Jeho vůně je velice svěží a mírně připomíná růže s lehkým kořenitým nádechem. Esenciální olej můžete využívat mnoha způsoby. Působí příznivě na mnoho dlouhotrvajících obtíží. 

Olej z gerania má přirozené antiseptické účinky a zmírňuje příznaky zánětu. Jeho vůně působí velice uklidňujícím dojmem, napomáhá harmonizovat a obnovit duševní rovnováhu a má pozitivní účinek na náladu. Jeho použití je vhodné zejména v období zvýšeného stresu a psychického vypětí.

Díky svým aromaterapeutickým vlastnostem napomáhá potlačovat úzkost, nervozitu a odstraňovat únavu. Efektivně tiší bolest a má posilující vliv na cévy. Geranium má silné hojivé účinky, zklidňuje podráždění pokožky, působí příznivě při léčbě popálenin a drobných poranění. Pozitivně ovlivňuje také dýchací obtíže a pomáhá při chřipce a bolesti v krku.

Povzbuzení a regenerace

Éterický olej Geránium bourbon od Nobilis Tilia vás dokonale pohltí svou lahodnou vůní s květinovými i lehce kořeněnými tóny. Působí harmonizujícími účinky na psychiku. Geránium nejen na dlouhou dobu příjemně provoní váš domov, ale zároveň skvěle neutralizuje nepříjemné pachy a přináší přátelskou a klidnou atmosféru. 

Proti únavě i stresu

Energizující vůně geránia přímo revitalizuje vaši psychiku. Působí příznivě v obdobích nadměrného stresu a pomáhá zmírnit známky únavy. Díky této esenci tak budete účinně bojovat proti fyzickému i duševnímu vyčerpání a opět naberete potřebné síly. Geránium je vhodným pomocníkem při nadměrném stresu a působí také na vaši náladu. Je někdy nazýváno přírodním antidepresivem.

Podpora hojení

Éterický olej Geránium působí také na celou řadu orgánových systémů. Má všeobecné antiseptické účinky, brání tak vzniku infekcí a zánětů v celém těle. Působí při chřipce a nachlazení a bojuje proti bolestem všeho druhu. Geránium bourbon rovněž revitalizuje vaši pokožku, podporuje hojení a přirozené regenerační procesy. 

Umění aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný!

Upozornění: Neaplikujte olej na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Pelargonium Graveolens (Geranium) Oil

Možné alergeny: Pelargonium Graveolens (Geranium) Oil

Aromaterapeutické účinky: afty a opary, hojení ran a zánětů, nespavost a nervozita, onemocnění močových cest, stres a úzkost, žaludeční problémy

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Eukalyptus 10 ml

Éterický olej Eukalyptus Austrálie má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání.

Eukalyptus 10 ml

Eucalyptus má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodný při nachlazení horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání. Uvolňuje zatuhlé bolavé svaly, zlepšuje hybnost kloubů.