Nobilis Tilia Geranium růžové bourbon 5 ml

Nobilis Tilia Geranium růžové bourbon 5 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 5 ml
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Bez DPH 160 Kč

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální fotografii pro Vás už připravujeme :-).

Nobilis Tilia Geranium Bourbon je stoprocentní přírodní rostlinná silice pravého madagaskarského gerania s širokým spektrem příznivých účinků na tělo i mysl. Jeho vůně je velice svěží a mírně připomíná růže s lehkým kořenitým nádechem. Esenciální olej můžete využívat mnoha způsoby a působí příznivě na mnoho dlouhotrvajících obtíží. 

Olej z gerania má přirozené antiseptické účinky a zmírňuje příznaky zánětu. Jeho vůně působí velice uklidňujícím dojmem, napomáhá harmonizovat a obnovit duševní rovnováhu a má pozitivní účinek na náladu. Jeho použití je vhodné zejména v období zvýšeného stresu a psychického vypětí.

Díky svým aromaterapeutickým vlastnostem napomáhá potlačovat úzkost, nervozitu a odstraňovat únavu. Efektivně tiší bolest a má posilující vliv na cévy. Geranium má silné hojivé účinky, zklidňuje podráždění pokožky, působí příznivě při léčbě popálenin a drobných poranění. Pozitivně ovliňuje také dýchací obtíže a pomáhá při chřipce a bolesti v krku.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný!

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Pelargonium Graveolens (Geranium) Oil

Možné alergeny: Pelargonium Graveolens (Geranium) Oil

Aromaterapeutické účinky: afty a opary, hojení ran a zánětů, nespavost a nervozita, onemocnění močových cest, stres a úzkost, žaludeční problémy

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Eukalyptus 10 ml

Éterický olej Eucalyptus Austrálie má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání.

Grep 10 ml

Grep osvěžuje tělo i mysl, působí antidepresivně a navozuje pohodovou náladu. Ovocná vůně stimuluje psychické i fyzické síly. Mírní vytrvalé bolesti hlavy i nevolnosti s tím spojené.