Ginkgo biloba 40 tablet

Ginkgo biloba 40 tablet

  • Bez DPH 198 Kč

Ginkgo biloba s vitaminem C zlepšuje prokrvení mozku i končetin. Pomáhá při problémech s pamětí a při poruchách soustředění. Rozehřívá končetiny a odstraňuje pocit neustále studených nohou.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Ginkgo biloba s vitaminem C v tabletách příznivě ovlivňuje prokrvení mozku i krevní oběh v končetinách. Pomáhá při problémech s pamětí a při poruchách soustředění. Rozehřívá končetiny a odstraňuje tak pocit neustále studených nohou či rukou. Zvyšuje přirozenou obranyschopnost organismu.

Ginkgo se používá na zlepšení činnosti mozku, paměti a schopnosti koncentrace. U starších lidí pomáhá řešit problémy se závratí, zapomnětlivostí, bolestmi hlavy či hučením v uších. Dokonce zmírňuje depresivní stavy. Má výborné prokrvující účinky, působí i proti křečím v nohách a snižuje riziko vzniku krevních sraženin.

Tablety jsou obohaceny o vitamin C a rutin. Tyto dvě mikroživiny se svými účinky navzájem doplňují a podporují. Rutin zpevňuje křehké stěny krevních kapilár a zvyšuje pružnost cév. Snižuje také nežádoucí cholesterol a pomáhá upravovat vysoký krevní tlak. Je výborný při potížích s křečovými žilami a viditelně rozšířenými a popraskanými žilkami v obličeji. Vitamin C zvyšuje imunitu a zmírňuje průběh nachlazení a chřipkových onemocnění.

Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě.

Dávkování: Užívejte jednu tabletu jedenkrát denně během jídla po dobu tří týdnů.

Upozornění: Neužívejte v kombinaci s léky na ředění krve. Přípravek není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Extrakt z ginkgo biloba, Rutin, Kyselina askorbová - vitamin C, Sorbit, Škrob, Stearan vápenatý

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: tradiční ruská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?