Prohlédněte si vaše seznamy přání

Naturalis Ginseng, bio 100 g

Naturalis Ginseng, bio 100 g

Sibiřský ženšen má vynikající povzbuzující účinky. Napomáhá činnosti imunity i psychické odolnosti, přispívá k normální hladině cukru v krvi a příznivě ovlivňuje celý krevní oběh.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ginseng Naturalis je zpracovaný velmi šetrně, a díky tomu si uchovává velké množství účinných látek. Ženšen sibiřský neboli eleuterokok ostnitý díky svým výborným povzbuzujícím účinkům skvěle konkuruje kávě či energetickým nápojům. Je bohatým zdrojem saponinů, peptidů, polysacharidů nebo látek chránících buňky před projevy oxidačního stresu.

Výhodou ženšenu je, že se u něj téměř nevyskytují vedlejší účinky. Je vhodný k podpoře imunity a působí jako adaptogen. Také přispívá k fyzické i duševní pohodě, a navíc pomáhá tělu dodat potřebnou energii. Sibiřský ženšen obsahuje velké množství vlákniny (přibližně 70 gramů ve 100 gramech ženšenu), a díky tomu napomáhá zachovávat optimální trávící funkce. Ženšen také podporuje mozkovou činnost a využívá se pro vyrovnávání krevního tlaku i hladiny cukru v krvi.

Příprava: 0,5-1 zarovnanou čajovou lžičku (cca. 0,5-1 gram) přidejte do vody, jogurtu či smoothie a pečlivě rozmíchejte. Můžete také přidávat do kaše, cereálií apod.

Upozornění: Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Vitalita

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487 , 252 62, Horoměřice, Česká republika

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?