Prohlédněte si vaše seznamy přání

NOW Glukosamin 60 tablet

NOW Glukosamin 60 tablet

Glukosamin je základním stavebním kamenem pro tvorbu glykosaminoglykanů (GAG) a proteoglykanů, hlavních složek tkáně chrupavky. 

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Glukosamin od značky NOW je základním stavebním kamenem pro tvorbu glykosaminoglykanů a proteoglykanů, hlavních složek tkáně chrupavky. Tyto sloučeniny podporují retenci vody v kloubu, což mu dodává pružnost tím, že působí jako mazadlo.

Neobsahuje: kvasinky, pšenici, lepek, sóju, kukuřici, mléko, vejce, ryby nebo složky ořechových stromů. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

NOW je americká značka přírodních doplňků stravy, kosmetických výrobků i esenciálních olejů, sportovní výživy, veterinárních doplňků a zdravých potravin, která je lídrem ve svém oboru.

Dávkování: 2 kapsle denně.

Upozornění: Obsahuje: měkkýše (krab, kreveta, humr, rak). Pokud máte alergii na měkkýše, tento doplněk neužívejte. Pouze pro dospělé. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není náhrada pestré stravy. Po otevření uschovejte v chladnu a suchu. Jste-li těhotná či kojíte, užíváte pravidelně léky nebo máte jiné zdravotní problémy - o vhodnosti tohoto doplňku stravy se nejdříve poraďte se svým ošetřujícím lékařem. Může docházet k přirozené změně barvy produktu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Užití: vnitřní

Výrobce: NOW Foods, 244 Knollwood Drive , 60108, Bloomingdale, IL, Spojené Státy Americké , tel: 888 669 3663

Detailní složení a vlastnosti

Složení: 1 dávka poskytuje [%RHP]*: *Referenční hodnota příjmu dle EU. : sacharidy 1g , glukosamin HCI 2g, Celulóza - rostlinná kapsle, kyselina stearová (rostlinný původ), stearan hořečnatý (rostlinný původ)

Obal: plastový

Příznivé účinky: pohybový aparát

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?