Naturalis Goji Berries 250 g

Naturalis Goji Berries 250 g

  • Bez DPH 199 Kč

Goji Berries Naturalis jsou 100% sušené plody kustovnice čínské, která je bohatá na vitaminy, minerály a další výživné látky, má příznivé účinky na imunitu, žlučník, játra, ledviny nebo žaludek a lze ji využít také pro detoxikaci či při kožních onemocněních. Plody goji jsou v současné době oblíbeným doplňkem cereálií, ovesných i jiných kaší. Hodí se jako součást snídaně i svačiny a mají jemnou ovocnou chuť.

Kustovnice čínská je bohatá na betakaroten, vitaminy C, B1 a B2, esenciální aminokyseliny a zinek, železo či vápník. Je oblíbeným prostředkem tradiční čínské medicíny, kde se využívá pro své příznivé účinky na činnost žaludku, jater, žlučníku a ledvin. Tím, že čistí ledvinový a krevní systém, je vhodné ji konzumovat při detoxikaci a kožních problémech, jako jsou ekzémy, lupénka či akné. Pomáhá také zmírňovat projevy alergií. Zároveň posiluje imunitu, a chrání tak organismus před působením virů. Kustovnice je také významným antioxidantem, takže předchází předčasnému stárnutí pleti a tvorbě vrásek.

Použití: Dospělí a děti od 3 let užívají 1 polévkovou lžíci (cca 20 gramů) denně.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není náhradou pestré, vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určené pro děti do 3 let věku.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Kustovnice čínská

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Příznivé účinky: detoxikace, ekzémy a kožní onemocnění, posílení imunity, stárnutí pleti a organismu, žaludeční problémy, žlučník, játra a ledviny

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487, 252 62 Horoměřice Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?