Hanoju Goji premium 100% šťáva 500 ml

Hanoju Goji premium 100% šťáva 500 ml

  • Bez DPH 470 Kč

Šťáva z plodů kustovnice čínské je vitaminovou bombou, která přispívá k lepší činnosti jater či ledvin, pomáhá při léčbě lupénky či alergií a celkově posiluje imunitu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Goji premium od Hanoju je 100% šťávou z plodů kustovnice čínské. Tyto plody jsou často nazývány všelékem a jsou velmi oblíbeným doplňkem stravy. Jsou plné aminokyselin, vitaminů a minerálních látek, kterých obsahují více než jakékoliv jiné ovoce, a díky tomu patří mezi takzvané superovoce. Kustovnice má blahodárné účinky na ledviny, játra, krevní tlak i pokožku.

Šťáva z goji přispívá k lepší funkci ledvin či jater a napomáhá snižovat vysoký krevní tlak. Osvědčila se i při léčbě kožních onemocnění, především lupénky. Kustovnici ocení i lidé trpící různými alergiemi, neboť tyto plody pomáhají zmírňovat jejich projevy. Goji také celkově posiluje tělo a je výrazným zdrojem energie při fyzické i psychické zátěži. Dále celkově pročišťuje organismus a posiluje jeho obranyschopnost.

Dávkování: Dospělí užívají 30 ml šťávy 2krát denně. Děti 15-20 ml 1krát denně. Konzumujte ideálně 30 minut před jídlem.

Upozornění: Šťáva není určena pro děti do 3 let. Nepřesahujte doporučenou denní dávku. Šťáva není určena jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 8-10 dnů.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?