Nobilis Tilia Grapefruitové jádro 10 ml

Nobilis Tilia Grapefruitové jádro 10 ml

  • Bez DPH 177 Kč

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální foto pro vás již připravujeme.

Extrakt z hořkého jádra Nobilis Tilia má skvělé dezinfekční a antibakteriální účinky. Eliminuje riziko vzniku virových onemocnění a nachlazení, pomáhá hojit problematickou pokožku a působí proti výskytu lupů i dermatitidy. Extrakt je vhodný nejenom k dezinfekci pokožky, ale i povrchů v celé domácnosti.

Hořké jádro hubí bakterie a choroboplodné zárodky. Slouží jak skvělá prevence před nachlazením a škrábáním v krku, hojí zánětlivé projevy a afty v ústní dutině. Uvolňuje ucpané dýchací cesty a pomáhá při rýmě. Při aplikaci na pokožku eliminuje výskyt akné a dermatitidy, pokožku hojí a chrání před opětovným návratem obtíží. Grepové jádro poslouží i jako lokální dezinfekce poškozené pokožky, například po štípnutí hmyzem.

Univerzální použití grapefruitu

Extrakt z hořkého jádra grapefruitu Nobilis Tilia má multifunkční využití a ve vaší domácnosti se jistě neztratí. Jeho možnosti použití jsou opravdu široké - má prospěšný vliv jak na pleť, tak na celkové zdraví a obranyschopnost organismu. Oceníte jej zejména v náročnějšíh obdobích, kdy dochází ke změnám teplot či na namáhanou pokožku.

Grapefruit

Dezinfekční vlastnosti

Výtažek z grapefruitového jádra má významné dezinfekční účinky a je čistým přírodním produktem s antibakteriálními vlastnostmi. Skládá se pouze z grapefruitového oleje a glycerinu a neobsahuje žádné další přidané syntetické ingredience. Díky tomu si zachovává maximální účinnost a je opravdu koncentrovaný.

Pro problematickou pokožku

Hořké jádro grapefruitu je přípravek s velmi prospěšným vlivem na pokožku. Můžete jej používat na pleť s širokým spektrem různých obtíží. Grapefruitové jádro brání množení mikroorganismů, a tím i zamezuje ucpávání pórů a vzniku pupínků. Vysušuje již vzniklé akné a zároveň podporuje hojení. Slouží také jako lokální dezinfekce poškozené pokožky.

Krása i zdraví

Tento přírodní příravek ale také ocení pokožka trpící dalšími kožními problémy, jako je například ekzém či dermatitida. Ulevuje od stávajících obtíží a působí také preventivně. Pomáhá hojit zánětlivé projevy, jako jsou afty a další afekce dutiny ústní. Zároveň je účinnou obranou proti nachlazení, zmírňuje škrábání v krku a posiluje obranschopnost.

Použití: Extrakt nařeďte s vodou v poměru 1:1 a aplikujte na postiženou pokožku. Takto naředěným extraktem můžete i kloktat.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Citrus Paradisi Seed Extract, Glycerin

Možné alergeny: Citrus Paradisi Seed Extract

Aromaterapeutické účinky: afty a opary, hojení ran a zánětů, nachlazení a viróza, problematická pleť a akné

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Eukalyptus 10 ml

Éterický olej Eukalyptus Austrálie má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání.