Nobilis Tilia Grapefruitové jádro 10 ml

Nobilis Tilia Grapefruitové jádro 10 ml

Skladem > 10 ks

Extrakt z hořkého jádra je vhodný jak pro vnitřní podávání, tak pro aplikaci na pokožku nebo pro osvěžění dechu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Extrakt z grepových jader od Nobilis Tilia je přírodní výtažek ředěný glycerinem. Tento doplněk stravy obsahuje řadu účinných látek a lze ho kromě vnitřního užití použít také k péči o pokožku celého těla. Grapefruitová jádra posilují přirozenou obranyschopnost a pomáhají nastolit mikrobiologickou rovnováhu organismu. Extrakt lze použít i při akné, zánětlivých projevech nebo pomalé regeneraci. při akné, zánětlivých projevech nebo pomalé regeneraci. Je ale vhodný také na lupy, při výskytu plaku na zubech nebo k osvěžení dechu.

Grepový extrakt vyrobený z jader tohoto ovoce je bohatým zdrojem vitaminů skupiny B a vitaminu C. Kromě toho se v něm nachází množství vitaminu C, D a K nebo karotenoidů a vitaminu E, které patří mezi silné antioxidanty. Grepová jádra jsou také zdrojem flavonoidů, vápníku, hořčíku, zinku, železa nebo manganu a rovněž rozpustné vlákniny.

Použití: Extrakt nařeďte s vodou v poměru 1:1 a aplikujte na postiženou pokožku. Takto naředěným extraktem můžete i kloktat.

Upozornění: Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Očista organismu

Aromaterapeutické účinky: afty a opary, hojení ran a zánětů, nachlazení a viróza, problematická pleť a akné

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?