Sanatur Green Energy nápoj v prášku 150 g

Sanatur Green Energy nápoj v prášku 150 g

  • Značka: Sanatur
  • Balení: 150 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Osvěžující nápoj zasytí a dodá energii. Vhodný jako vydatná snídaně nebo svačina. Ovocné cukry zásobují tělo energií, Spirulina a banán osvěží a dodají organismu vitalitu.certifikáty: vhodné pro: vnitřní užitíkonzistence: práškovábarva: žlutábalení: skleněný obaldávkování: 2 čajové lžičky (cca 10 g) rozmíchat v 100 ml studené vody. Nevhodné pro děti do 3 let.složení: BIO třtinový cukr*, banánový p

Osvěžující nápoj zasytí a dodá energii. Vhodný jako vydatná snídaně nebo svačina. Ovocné cukry zásobují tělo energií, Spirulina a banán osvěží a dodají organismu vitalitu.

certifikáty:
vhodné pro: vnitřní užití
konzistence: prášková
barva: žlutá
balení: skleněný obal

dávkování: 2 čajové lžičky (cca 10 g) rozmíchat v 100 ml studené vody. Nevhodné pro děti do 3 let.
složení: BIO třtinový cukr*, banánový prášek* (29, 5%), kukuřičný škrob*, mandlová moučka*, sušená syrovátka*, Spirulina platensis s přirozeným obsahem zinku (5%), přírodní banánové aroma, rýžová mouka*, zelený čaj*, kyselina citronová, arabská guma, laktóza*, maltodextrin*

země původu značky: Německo
charakteristika značky: Společnost Sanatur jako jediná na českém trhu uvádí doplňky stravy kombinující účinky Spiruliny se širokým spektrem dalších vitamínů a minerálů. Kvalitu zaručuje unikátní know-how a 30 let zkušeností s pěstováním prvotřídních vysoce kvalitních mikroskopických řas. Sanatur spolupracuje již více než 25 let s ISO 9001, certifikovanou bio-farmou na řasy z jižního Taiwanu. Spirulina od Sanaturu je výjimečná tím, že prospěšné minerální látky přirozeně přijímá již při svém růstu a nejsou do ní uměle přidávány až při zpracování, jak je běžné při výrobě většiny ostatních podobných přípravků. Řasy jsou pěstovány a vyráběny podle zásad ekologického zemědělství. Pěstují se v horské pitné vodě a nutriční a aktivní látky jsou kontrolovány v každé růstové fázi. Sklizeň probíhá v době nejvyšší nutriční koncentrace. Řasy jsou pěstovány podle přírodních rytmů. BIO Spirulina je pěstována a certifikována podle přísných standardů BCS a Naturland. Pro zaručení nejvyšší kvality prochází v Německu každá zásilka řas mikrobiologickou kontrolou, inspekcí na toxické látky, těžké kovy a pesticidy. Tablety jsou vyráběny bez přidání jakýkoliv aditiv a kapsle neobsahují žádná plnidla.

kontakt na výrobce:
Sanatur GmbH
Gessellschaft fur Naturprodukte
lm Haselbusch 16
78224 Singen
Deutchland
www.sanatur.de

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Sanatur GmbH, lm Haselbusch 16, 78224 Singen Německo, www.sanatur.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: