Guaranaplus Guarana + Acai, kapsle 100 ks

Guaranaplus Guarana + Acai, kapsle 100 ks

Mix guarany a acai dodává tělu množství vitaminů a minerálních látek, ale také působí proti únavě, pomáhá podpořit činnost imunitního systému a přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kapsle Guaranaplus Guarana & acai obsahují mix dvou oblíbených brazilských rostlin. Prášek z nich vyrobený je plněný do rostlinných kapslí, díky čemuž je tento doplněk stravy vhodný i pro vegany. Guarana a acai dodávají tělu množství vitaminů, minerálů, ale i látek, které se podílejí na ochraně buněk před vlivy oxidačního stresu.

Guarana je známá nejen tím, že má tonizační účinky a působí proti únavě, ale také pomáhá podpořit činnost imunitního systému a příznivě ovlivňuje fyzickou i duševní odolnost. Guarana také přispívá k vyváženému energetickému metabolismu a napomáhá optimálnímu trávení, a díky tomu přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti. Stejně jako acai je také zdrojem aminokyselin, vitaminů a minerálních látek v podobě železa či vápníku.

Dávkování: Užívejte 2 kapsle 2× denně.

Upozornění: Kapsle neslouží jako náhrada pestré stravy. Nejsou určeny pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Acai

Výrobce: GUARANAPLUS s.r.o., Hradební 1218, 686 01 Uherské Hradiště Česká republika, tel: 777 572 038, http://guaranaplus.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?