Organic India Heart Care, kapsle 60 ks

Organic India Heart Care, kapsle 60 ks

Podporuje snižování vysokého krevního tlaku, pozitivně snižuje možnost vzniku bolesti hlavy, pozitivně působí u srdce a cév. Lze podávat jako vhodný doplněk na srdce a cévy.certifikáty: USDA, ECOCERTvhodné pro: zdravé srdce, cévy a stimulaci krevního tlakukonzistence: kapslebarva: hnědábalení: plastový obalpoužití: Užívejte 1-2 kapsle dvakrát denně s jídlem. Doporučuje se užívat nejméně tři měsíce

Podporuje snižování vysokého krevního tlaku, pozitivně snižuje možnost vzniku bolesti hlavy, pozitivně působí u srdce a cév. Lze podávat jako vhodný doplněk na srdce a cévy.

certifikáty: USDA, ECOCERT
vhodné pro: zdravé srdce, cévy a stimulaci krevního tlaku
konzistence: kapsle
barva: hnědá
balení: plastový obal

použití: Užívejte 1-2 kapsle dvakrát denně s jídlem. Doporučuje se užívat nejméně tři měsíce.
složení: Terminalia arjuna, Moringa pterygosperma, Nardostachys jatamansi, Sapindus trifoliatus, celulóza

země původu značky: Indie
charakteristika značky: Indie je domovem ayurvédy, která je známá jako spolehlivý zdroj znalostí o opravdu přírodním způsobu léčení. Linie bylinných léčivých výrobků je založena právě na tomto starodávném umění. Tyto rostlinné produkty jsou stále více žádané po celém světě. Společnost Organic India produkuje široký sortiment certifikovaných přírodních produktů té nejvyšší kvality. Nabídka čítá celou řadu specializovaných BIO bylinných doplňků stravy. Jak název napovídá, jsou všechny obsažené léčivé rostliny v bio kvalitě a výrobky neobsahují žádné přídavné látky. Kapsle jsou vyrobeny bez použití živočišných složek, takže jsou vhodné i pro vegany. Tyto doplňky stravy mohou účinně pomoci s celou řadou zdravotních problémů od posílení imunity, přes detoxikaci oraganismu až po srovnání hormonální hladiny u žen. Produkty jsou 100% přírodní a splňují nejpřísnější mezinárodní standardy: ISO 9001: 2000 - celosvětový certifikát kvality, ECOCERT - evropský certifikát organické kvality, GMP - správná výrobní praxe, USDA Organic - certifikát amerického Ministerstva zemědělství o organické kvalitě, SQF - bezpečné kvalitní potraviny, HACCP - systém kritických bodů. Produkty jsou Košer kvality.

kontakt na výrobce:
ORGANIC INDIA Pvt. Ltd.
Plot No. 266, Faizabad Road
Kamta, Post Chinhat
Lucknow
India
www.organicindia.com

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Specifická označení: ájurvédské produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: ORGANIC INDIA Pvt. Ltd., Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat, Lucknow Indie, www.organicindia.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?