ZAO Hedvábný minerální make-up 508 Very Light Pink Ivory

ZAO Hedvábný minerální make-up 508 Very Light Pink Ivory

  • Bez DPH 600 Kč

Lehký minerální make-up rozzáří vaši pleť a sjednotí její texturu i barvu. Velmi světlý odstín má narůžovělý podtón, je tedy vhodný pro studenější tón pleti.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

ZAO Hedvábný minerální make-up 508 Very Light Pink Ivory je vhodný především pro velmi světlou pleť s narůžovělým nádechem. Můžete jej snadno vrstvit a dosáhnout tak velmi dobrého krytí. Make-up je opravdu lehký a vypadá na pleti přirozeně.

Minerální make-up ZAO je skvělou variantou klasických tekutých make-upů. Jeho hlavní výhodou je jeho všestrannost - hodí se nejen pro mastnou, ale i normální a sušší pleť. Záleží zcela na vás, s jakým typem krému ho zkombinujete. Nezatěžuje pokožku a nedráždí ji.

Hedvábný minerální make-up neobsahuje silikony ani další potenciálně škodlivé syntetické ingredience. Naopak je obohacen o prášek z bambusu, jenž pomáhá regenerovat pokožku a působí také jako mocný antioxidant. Minerální make-up sjednotí vzhled pleti a přirozeně zakryje veškeré nedokonalosti.

Použití: Pro bezvadný výsledek aplikujte přiměřené množství make-upu krouživými pohyby pomocí štětce kabuki na pokožku obličeje, krku a případně i dekoltu.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Spokojenost / Zuzana 10. 1. 2017 22:53

Obávala jsem se, že make-up moc dlouho nevydrží, ale opak je pravdou. Skvělá barva, je příjemný, dobře se nanáší.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?