Prohlédněte si vaše seznamy přání

ZAO Hedvábný tekutý make-up 714 Natural beige

ZAO Hedvábný tekutý make-up 714 Natural beige

689
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Tekutý make-up Natural beige je vhodný pro tmavší pleť s neutrálním podtónem. Krásně ji sjednotí, kryje nedostateky a zároveň o ní pečuje díky rostlinným olejům a přírodním výtažkům.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(3)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Hedvábný tekutý make-up ZAO v odstínu 714 Natural beige je vhodný pro tmavší pleť s neutrálním podtónem. Působí opravdu přirozeně a nezatěžuje pokožku díky mimořádně lehké textuře obohacené přírodními rostlinnými výtažky a pečujícími oleji. I přes lehkou konzistenci krásně kryje malé i větší nedostatky pleti.

ZAO Hedvábný tekutý make-up je perfektní volbou pro ty z vás, které jste zvyklé na klasické tekuté make-upy, ale nechcete dělat kompromisy ohledně složení. Tekutý make-up ZAO je založen na kouzlu přírodních ingrediencí, které nejen, že pokožku nezatěžují, ale poskytují jí také pečující benefity.

Make-up obsahuje jojobový olej a také jeden z vůbec nejcennějších olejů, který je velmi hodný i na citlivou pleť - olej mandlový. Díky tomu je pokožka dokonale vyživená a nedochází k jejímu vysušování. Make-up sjednotí pleť a rozzáří ji přirozeným jasem. Praktická náplň šetří nejen peníze, ale i životní prostředí.

Použití: Nanášejte make-up na tvář prsty, štětcem či houbičkou a jemně zapracujte do pleti.

Barva - světlost: střední

Výrobce: COSMÉTIKA France SARL, 10 rue Condorcet , 26100, Romans sur Isére, Francie

Z blogu (3)

Dopisy Ježíškovi 3. díl

Prožijte podzim jako Pařížanka

ZERO WASTE díl třetí: dekorativní kosmetika

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: