Ayuuri Natural Henna na ruce a nohy Mehandi 100 g

Ayuuri Natural Henna na ruce a nohy Mehandi 100 g

  • Bez DPH 84 Kč

Henna na ruce a nohy Mehandi slouží k dekorování těla, ale je možné ji použít i na barvení vlasů. Malbě hennou se věnují převážně ženy při nejrůznějších obřadech, neboť věří, že jim přinese štěstí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Henna na ruce a nohy Mehandi Ayuuri Natural slouží k dekorování těla ornamenty a je možné ji použít též na barvení vlasů. Malbě hennou se věnují převážně ženy při různých obřadech, neboť věří, že jim Mehandi přinese štěstí. Největší tradici má v severní Africe a v Indii. Malují se nejčastěji ruce a dlaně, nohy a chodidla.

Henna je čistě přírodní produkt bez jakýchkoli umělých přidaných látek. Je tedy ideální volbou pro všechny, kteří chtějí dodat svým vlasům nádhernou barvu a zdravý lesk, ale zároveň nechtějí používat chemické a vlasy poškozující barvy. 

Stejně tak se hodí pro každého, kdo například uvažuje o tetování, ale není si jistý a obává se, že by ho po čase mohlo rozhodnutí mrzet. Ornamenty vytvořené hennou vydrží na kůži pouze určitou dobu, a vy si tak můžete užívat krásně ozdobené kůže beze strachu, že s vámi ornament zůstane už napořád.

Použití: Na vlasy: Smíchejte 50-100 g prášku (dle délky vlasů) s citronovou šťávou a vytvořte jemnou pastu. Přikryjte pastu hadrem a nechte přes noc odpočívat. Přidejte 5 kapek esenciálního oleje (eukalyptus, levandule), rovnoměrně naneste pastu na vlasy a poté vlasy zabalte do jednorázové vlasové čepice. Nechte 2-4 hodiny působit a poté vlasy umyjte teplou vodou. Nakonec vlasy umyjte ještě jednou šamponem a nechte oschnout. Na tělo: Smíchejte 30 g prášku s citronovou šťávou a vytvořte jemnou pastu. Poté opět zakryjte hadrem a nechte přes noc odpočívat. Přidejte 5 kapek esenciálního oleje (eukalyptus, levandule), barvu naneste na kůži a nechte 5 - 6 hodin působit. Před použitím očistěte pokožku nemastným mýdlem a osušte!

Upozornění: Před použitím je potřeba nejprve provést alergologický test. Malé množství výrobku naneste na hřbet ruky či za ucho a nechte chvilku působit. Pokud se objeví jakákoli alergická reakce (zarudnutí kůže, svědění apod.), výrobek nepoužívejte.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Lawsonia Inermis (Henna) Leaf Powder

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: bez parabenů, bez parfemace, vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce: Ayuuri natural, Fudco Unit E, Cobbold Estate, Cobbold Road , NW10 9ST Willesden, London Velká Británie, tel: 02084590909, www.ayuuri.co.uk

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?