Superionherbs Hericium Lví hříva, kapsle 90 ks

Superionherbs Hericium Lví hříva, kapsle 90 ks

  • Značka: Superionherbs
  • Balení: 90 ks
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Bez DPH 809 Kč

Lví hříva je chutná houba využívaná pro své účinky v tradiční čínské medicíně. Má skvělé posilující účinky na žaludek, zlepšuje činnost trávicího traktu, mírní úzkostné stavy a zlepšuje náladu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Hericium Superionherbs, česky lví hříva, je chutná houba využívaná pro své účinky v tradiční čínské medicíně. Dle východní medicíny má skvělé posilující účinky na žaludek a reguluje jeho Qi, zlepšuje činnost trávicího traktu a vylučování žaludečních šťáv. Posiluje mozkovou činnost a působí blahodárně na všechny orgánové soustavy.

Extrakt ze lví hřívy je získáván metodou dvojité extrakce, díky které má maximální možný obsah polysacharidů a triterpenoidů. Tyto účinné látky zpomalují růst tumorů v oblasti jícnu, žaludku a střev. Lví hříva má mimo to protizánětlivé vlastnosti, které se nejlépe osvědčují při léčbě zánětlivých onemocněních žaludku a zažívacího traktu. Dokáže se vypořádat i s bakterií Heliobacter pylori způsobující vážné žaludeční záněty.

Výtažek posiluje nervové buňky a celkově zvyšuje odolnost nervové soustavy. Díky tomu je lví hříva vhodná při úzkostných stavech a depresích, kdy zlepšuje náladu a rozptyluje obavy. Také pomáhá obnovit kognitivní funkce, například po mrtvici, a je nápomocná při demenci a problémech s pamětí. Mírní nepříznivé dopady stresu na celý organismus, harmonizuje psychiku a podporuje zdravý a klidný spánek.

Dávkování: První týden užívejte 1 kapsli 20 minut před snídaní a zapijte dostatečným množstvím vlažné vody. Od druhého týdne užívejte 1 kapsli 20 minut před snídaní a 1 odpoledne mezi jídly.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Korálovec ježatý, 500mg, Rostlinná kapsle

Obal: plastový

Příznivé účinky: cholesterol, ekzémy a kožní onemocnění, mozek a nervová soustava, nespavost a stres, problematická pleť a akné, snížení hladiny cukru, žaludeční problémy

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Výrobce: Pharmacopea Ltd., London, Pharmacopea s.r.o., Rybná 716, 110 00 Praha 1 Česká republika, www.superionherbs.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Jak dlouho je možné užívat extrakt ze lví hřívy Superionherbs? Díky čistému přírodnímu složení jsou kapsle s ...

Nenašli jste to pravé? Co tohle?