Vykuřovadla Rymer Heřmánek egyptský 20 g

Vykuřovadla Rymer Heřmánek egyptský 20 g

Vykuřovadla Rymer Heřmánek egyptský 20 g

43
32
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Konejšivou bylinkovou vůni heřmánku s balzámovými tóny oceníte před spaním i při meditaci. Pomůže vám se uvolnit a zklidnit. Heřmánek je vhodný i pro děti a těhotné ženy.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu2
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Heřmánek egyptský od Vykuřovadla Rymer vás ihned okouzlí svou étericky bylinnou vůní s lehce balzámovými tóny. Tato bylinka rostoucí ve střední i východní Evropě nebo středomoří je oblíbená již od starověku. Tehdy platila za lék na spoustu nemocí. Působí také na lidskou psychiku, kde oceníte zejména její zklidňující účinky.

Vůně egyptského heřmánku je příjemně nasládlá, bylinková s lehce balzámovými tóny. Napomáhá lepšímu usínání, celkově zklidňuje psychiku, zažene nervozitu a napětí. Užití této bylinky je vhodné při nachlazení a uvolňuje různé energetické bloky v těle. Heřmánek mohou používat i těhotné ženy i děti, jeho vůně na ně působí konejšivě, pomáhá vyrovnávat citovou rozladěnost a má lehce očistné účinky. Využijete ho také při meditacích, kdy je klíčové se uvolnit, zklidnit a dosáhnout vnitřní pohody.

JAK NA VYKUŘOVÁNÍ?

Uhlík umístěte buď přímo mřížku kadidelnice, nebo (pokud máte kadidelnici bez mřížky), naplňte kadidelnici asi do ¾ pískem nebo himalájskou solí. Písek ani sůl není třeba po každém vykuřovaní měnit, stačí odebrat již použitý uhlík se zbytky vykuřovadla. 

Sůl není vhodná do všech druhů kadidelnic! (např. RAKU, kovových či vyrobených z porézních materiálů). 

Do pinzety či kleští na uhlíky uchopte rychlozápalný uhlík a sirkou nebo zapalovačem ho zespoda zapalte. Počkejte 15-20 sec. než uhlík přestane jiskřit a vydávat kouř, položte jej do kadidelnice na písek.

Po cca 30 sec., kdy se uhlík začne zbarvovat do šeda již můžete na uhlík sypat vykuřovadlo. Uhlík hoří 20-80 minut (podle velikosti) a během této doby můžete kdykoliv podle potřeby vykuřovadlo přisypat.

Pro vykuřování bylin a vonných dřev (např. palo santo, cedrové dřevo) použijte plátek mica. 

Použití: Hrstičku kvítků umístěte na rozpálené uhlíky, na plátek micy, do vykuřovací pícky nebo elektrické kadidelnice.

Upozornění: Vykuřovadla a tyčinky zapalujte v dobře větraných místnostech, kouř neinhalujte ani nevdechujte. Vykuřovadla nikdy nezapalujte přímo, musí se zahřát, ne zapálit. Během hoření nenechávejte kadidelnici s uhlíkem bez dozoru, uhlík lze uhasit pouze vhozením do vody.

Společnost Rymer se zabývá prodejem vykuřovadel a dalších souvisejících rituálních produktů. Nabízí široký sortiment nejvyšší kvality - to znamená bez syntetických příměsí, syntetických vonných látek a barviv.

Ostatní kategorie: Potřeby pro domácnost

Hlavní typ vůně: balzamická, bylinková

Výrobce: Michael Rymer , Dvůr Králové nad Labem, Česká republika

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu2

Dech Draka aneb k čemu slouží vykuřovadla

Home Office: Jak na práci z domova od A do Z

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.