Medikomed Heřmánek 5 ml

Medikomed Heřmánek 5 ml

Éterický olej z heřmánku účinne čistí a dezinfikuje. Má celkový zklidňující účinek na tělo i mysl a pomáhá při nespavosti. Stimuluje trávicí systém a je vhodný na mastnou pleť.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Medikomed Heřmánek je čistý éterický olej z heřmánku modrého, který vás okouzlí svou velice jemnou a nenápadnou vůní, která má však významné zklidňující účinky na psychické i fyzické aspekty lidského organismu. Heřmánek je velice oblíben pro svůj komplexní efekt na tělo i mysl.

Éterický olej z heřmánku přináší okamžité celkové uklidnění. Má příznivý vliv v období zvýšeného stresu a duševního vypětí, kdy pomáhá relaxovat a obnovit síly. Lze jej využít také při problémech s nespavostí či poruchami koncentrace a je považován za přírodní afrodiziakum.

Heřmánek zároveň podporuje správnou funkci trávicího systému a pomáhá při nechutenství či nevolnostech. Působí mírně protizánětlivě a lze jej použít pro lokální dezinfekci například po bodnutí hmyzem. Je vhodný na všechny typy pleti včetně smíšené a mastné.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Eukalyptus 10 ml

Éterický olej Eukalyptus Austrálie má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání.