Nobilis Tilia Heřmánek modrý 5 ml

Nobilis Tilia Heřmánek modrý 5 ml

Olej z heřmánku modrého má silné protizánětlivé účinky a rychle zklidňuje podráždění pokožky. Zároveň účinně ulevuje od bolestí a má příznivý vliv na trávicí systém.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Heřmánek modrý je velice všestranný esenciální olej se širokým spektrem účinků na celý lidský organismus. Jeho příjemná decentní vůně má okamžitý zklidňující efekt a navozuje pocit relaxace. Hlavní výsadou heřmánkového oleje jsou významné protizánětlivé účinky. Lze jej použít při mnoha typech chronických kožních onemocnění jako je ekzém či lupénka.

Olej z heřmánku modrého působí příznivě také v případě menstruačních obtíží a účinně ulevuje od bolesti. Má podpůrný vliv na trávení, posiluje žaludeční činnost, odstraňuje pálení žáhy a řeší problémy s plynatostí či průjmy. Díky tomu dochází k harmonizaci trávicího systému a lepšímu využití živin z potravy.

Heřmánek pravý dokáže rychle zmírnit bolest, je oblíbený zejména v případě dlouhodobých a chronicky zánětlivých onemocnění, jako je revmatismus a další. Je vhodným podpůrným prostředkem při zánětech šlach a otocích kloubů. Zároveň posiluje přirozenou obranyschopnost organismu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný!

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Eukalyptus 10 ml

Éterický olej Eukalyptus Austrálie má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání.