Nobilis Tilia Hořčičný olej 100 ml

Nobilis Tilia Hořčičný olej 100 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 100 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 169 Kč

Hořčičný olej je lisován za studena, a tak si zachovává množství prospěšných živin a minerálních látek. Podporuje správné prokrvení, posiluje imunitu a působí příznivě na klouby.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Hořčičný olej Nobilis Tilia je lisován za studena, a tak si zachovává množství prospěšných živin a minerálních látek, které naše tělo i pokožka potřebují. Olej je bohatý na množství mastných kyselin a minerálních látek, napomáhá správnému prokrvení a pohyblivosti těla. Hořčičný olej zlepšuje pohyblivost kloubního aparátu, pomáhá při zimomřivosti a celkovém nedostatku energie.

Hořčičný olej obsahuje množství esenciálních mastných kyselin omega 3 a 6 a také minerálních látek, které posilují imunitu a celkově zlepšují fungování organismu. Vnitřní užití podporuje tvorbu žaludečních šťáv, působí proti nechutenství a urychluje činnost střev.

Při vnějším užití podporuje olej prokrvení kožní tkáně, zahřívá svaly i klouby, a působí tak pozitivně na pohyblivost celého kloubního aparátu. Látky obsažené v hořčičném oleji jsou také výborným pomocníkem pro prokrvení pokožky, bojují proti prochlazení a špatnému prokrvování končetin, nedostatku energie a také celkové únavě.

Vnitřní i vnější užití

Hořčičný olej Nobilis Tilia je velice univerzální olej, který je určen jak k vnitřnímu, tak vnějšímu užití. Díky velmi šetrné metodě lisování za studena si uchovává maximální obsah živin a minerálních látek a vysokou kvalitu. Neobsahuje žádné přidané konzervanty ani barviva, proto nezatěžuje vaše tělo ani pokožku. Podporuje prokrvení tkání a pomáhá bojovat s nedostatkem energie a dlouhotrvající únavou.

Regenerace pro vaši pokožku

Hořčičný olej především podporuje lokální mikrocirkulaci v tkáních, a tím stimuluje jejich metabolismus a přirozené regenerační procesy v pokožce a podkoží. Díky podpoře prokrvení tak dochází k rychlejšímu hojení, a olej navíc působí také na svalstvo a celý pohybový aparát. Je vhodný k masážím svalstva a kloubů, kdy ulevuje od bolestí a nepříjemných pocitů ztuhlosti.

Podpora imunity a trávení

Hořčičný olej má vysoký obsah omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin, díky čemuž zlepšuje hospodaření organismu s tuky a pomáhá normalizovat hladinu cholesterolu. Zároveň podporuje přirozenou obranyschopnost vašeho těla a dodává mu celkovou odolnost. Hořčičný olej rovněž stimuluje správnou funkci trávicího traktu, pomáhá při nechutenství a harmonizuje trávicí procesy. 

Použití: Malé množství oleje aplikujte na postiženou pokožku a lehkou masáží rozetřete. Používejte podle potřeby 2-3x denně.

Dávkování: 1 čajovou lžičku oleje užívejte 1-2x denně 30 minut před jídlem po dobu alespoň 3 týdnů.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Sinapis Alba Seed Oil

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: bez parabenů, bez parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?