Nobilis Tilia Hořčičný olej 100 ml

Nobilis Tilia Hořčičný olej 100 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 100 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 160 Kč

Hořčičný olej Nobilis Tilia je lisován za studena, a tak si zachovává množství prospěšných živin a minerálních látek, které naše tělo i pokožka potřebují. Olej je bohatý na množství mastných kyselin a minerálních látek, napomáhá správnému prokrvení a pohyblivosti těla. Hořčičný olej zlepšuje pohyblivost kloubního aparátu, pomáhá při zimomřivosti a celkovém nedostatku energie.

Hořčičný olej obsahuje množství esenciálních mastných kyselin omega 3 a 6 a také minerálních látek, které posilují imunitu a celkově zlepšují fungování organismu. Vnitřní užití podporuje tvorbu žaludečních šťáv, působí proti nechutenství a urychluje činnost střev.

Při vnějším užití podporuje olej prokrvení kožní tkáně, zahřívá svaly i klouby, a působí tak pozitivně na pohyblivost celého kloubního aparátu. Látky obsažené v hořčičném oleji jsou také výborným pomocníkem pro prokrvení pokožky, bojují proti prochlazení a špatnému prokrvování končetin, nedostatku energie a také celkové únavě.

Použití: Malé množství oleje aplikujte na postiženou pokožku a lehkou masáží rozetřete. Používejte podle potřeby 2 - 3x denně.

Dávkování: 1 čajovou lžičku oleje užívejte 1 - 2x denně 30 minut před jídlem po dobu alespoň 3 týdnů.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Sinapis Alba Seed Oil

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: