Prohlédněte si vaše seznamy přání

Terranova Health Hořčík a Vápník, Komplex

Terranova Health Hořčík a Vápník, Komplex

Spojení hořčíku a vápníku ve formě sloučenin působí pozitivně na činnost nervů a svalů a příznivě ovlivňuje také stav kostí či zubů. Kapsle jsou také obohaceny o bylinky, jako je zelený ječmen.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Komplex hořčíku a vápníku od Terranova Health obsahuje kromě těchto dvou minerálních látek také výtažky z bylinek jako kopřiva nebo zázvor a také fruktooligosacharidy (rozpustnou vlákninu). Kapsle neobsahují želatinu, laktózu, pšenici ani sóju. Horčík a vápník se v kapslích nacházejí ve formě sloučenin, které přispívají k jejich optimálnímu využití organismem.

Kapsle obsahují hořčík a vápník v ideálním poměru (2:1). Hořčík přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, ale také přispívá k udržení psychické pohody. Spolu s vápníkem pozitivně ovlivňuje činnost svalů a nervů nebo stav kostí a zubů. Vápník pak také přispívá k normální srážlivosti krve.

Komplex hořčíku a vápníku je obohacený o kombinaci bylinných výtažků. Například ze zeleného ječmene, který má celkově tonizační účinky a obsahuje řadu vitaminů. Výtažek z kopřivy spolu s přesličkou příznivě ovlivňuje močový systém, klouby nebo cévy, a navíc obsahuje velký podíl železa.

Dávkování: Užívejte 2-4 kapsle denně spolu s jídlem.

Upozornění: Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte s lékařem. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Klouby a svaly, Psychika

Výrobce: BIO-NATURE , Trafalgar Park, Admiral Way , BD21 3LN, Keighley, West Yorkshire, Velká Británie , tel: +44 (0)1535 611446

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Obsah ve 4 kapslích: Hořčík (Magnesium oxide, Magnesium citrate) 500 mg, Stabilized Rice Bran 150 mg, Hordeum vulgare (Green Barley) 75 mg, Urtica Dioica (Nettle) Leaf 50 mg, Zingiber Officinale (Ginger) Rhizome/Root 50 mg, Avena Sativa (Green Oat) Seed 50 mg, Medicago sativa (Alfaalfa) Flower & Leaf 50 mg, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract 25 mg, Vápník (Calcium carbonate, Calcium citrate) 250 mg, FOS (Fructo-oligosaccharides) 50 mg

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Příznivé účinky: močové cesty, mozek a nervová soustava, pohybový aparát, svalové napětí a křeče, únava

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?