Prohlédněte si vaše seznamy přání

NOW Hořčík

NOW Hořčík

Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální činnosti nervové soustavy a k udržení normálního stavu kostí.  

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Hořčík od značky NOW je minerál přispívající k normální psychické činnosti, normálnímu energetickému metabolismu a také ke snížení míry únavy a vyčerpání. Dále podporuje normální činnost svalů a přispívá k udržení normálního stavu zubů a kostí. Hořčík citrát se snadno vstřebává

Hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy, která ovládá činnost všech orgánů v těle. Podílí se na procesu dělení buněk, který ve zvýšené míře probíhá v těhotenství.Přispívá k normálním psychickým funkcím, zahrnující schopnost koncentrace, učení, paměti a myšlení.  

Neobsahuje: pšenici, lepek, soju, mléko, vejce, ryby nebo mořské plody. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi, které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

NOW je americká značka přírodních doplňků stravy, kosmetických výrobků i esenciálních olejů, sportovní výživy, veterinárních doplňků a zdravých potravin, která je lídrem ve svém oboru.

Dávkování: 3 softgelové kapsle denně s jídlem.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Pouze pro dospělé, uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Po otevření uschovejte v chladnu a suchu. Jste-li těhotná či kojíte, užíváte pravidelně léky nebo máte jiné zdravotní problémy - o vhodnosti tohoto doplňku stravy se nejdříve poraďte se svým ošetřujícím lékařem. Může docházet k přirozené změně barvy produktu.

Ostatní kategorie: Vitaminy a minerály

Užití: vnitřní

Výrobce: NOW Foods, 244 Knollwood Drive , 60108, Bloomingdale, IL, Spojené Státy Americké , tel: 888 669 3663

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Tuk 2g (3 %) , hořčík (z magnesium citrátu, glycinátu a malátu) 400mg (106 %) , Olej z rýžových otrub, Hovězí želatina, Glycerol, Voda, Včelí vosk, slunečnicový lecitin

Obal: plastový

Příznivé účinky: mozek a nervová soustava, svalové napětí a křeče, únava

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?