TeaTao Housenice čínská, kapsle 100 ks

TeaTao Housenice čínská, kapsle 100 ks

  • Značka: TeaTao
  • Balení: 100 ks
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 1350 Kč

Housenice čínská TeaTao je velice vzácný druh parazitující houby, která se vyskytuje pouze ve vysokých nadmořských výškách v Číně a Tibetu. Tento zvláštní druh houby parazituje na hmyzu. V letním období vystřeluje spóry, které se usazují na housence motýla a začínají zde žít jako parazit. Nakažená housenka se zahrabe do země. V zimě chitinový obal housenky zůstává neporušený a houba postupně vyplňuje celé její tělo. Housenka, na které cordyceps žije, má extrémně vysokou schopnost přežití, živí se oddenky léčivých vysokohorských bylin, což ještě více posiluje její zdravotní prospěšnost. Díky zvláštní symbio-parazitické formě je v Asii na housenici nahlíženo jako na houbu a hmyz zároveň.

Housenice neboli cordyceps má vynikající schopnost zmírňovat únavu a navyšovat psychickou i fyzickou výkonnost a odolnost. Také nejen proto je cordyceps oblíbeným výživovým doplňkem profesionálních sportovců. Zlepšuje imunitu, pomáhá překonat období zvýšené stresové zátěže, harmonizuje funkci jater a ledvin a podporuje tak přirozenou detoxikaci těla.

Je také oblíbeným prostředkem na podporu životní energie a celkové vitality u lidí stárnoucích či trpící na únavový syndrom. Dokonce se pro své silně povzbuzující účinky v tradiční čínské medicíně používá k navýšení sexuální energie jako přírodní afrodiziakum.

Dávkování: Užívejte jednu kapsli třikrát až čtyřikrát denně. Zapíjejte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti do tří let a těhotné a kojící ženy.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Cordyceps Sinensis, Želatina, Oxid titaničitý

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Příznivé účinky: cholesterol, detoxikace, posílení imunity, snížení hladiny cukru, svalové napětí a křeče, únava, žlučník, játra a ledviny

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Výrobce: FLEET s.r.o., Milešovská 6, 130 00 Praha 3 - Vinohrady Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Vyzkoušeno / Ingrid 6. 3. 2013 14:22

Vyzkoušela jsem to s Maccou, efekt se dostavil. Více energie, odbourání bolestí hlavy, bolesti zubů a svalů, snad i lepší tlak. Celková spokojenost. Otázkou je, jestli to bylo Maccou nebo touto houbou:). Ale neuškodilo ani jedno z toho. Teď již nepoužívám a opravdu cítím větší únavu ("trpím" na nízký tlak), takže si asi zase koupím Maccu a uvidím.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?