Redecker Hřeben z olivového dřeva s kolíčky z javoru

720005 Wooden Hairbrush

Redecker Hřeben z olivového dřeva s kolíčky z javoru

720005 Wooden Hairbrush

  • Bez DPH 506 Kč

Hřeben Redecker z olivového dřeva s kolíčky z javoru je vhodný pro rozčesávání všech typů vlasů. Kolíčky jsou velmi jemné a hladké, příjemně se používají, necuchají vlasy, ale velmi účinně je rozčesávají. Kaučukový polštářek tlumí pohyby kolíčků a usnadňuje rozčesávání.

Hřeben se velmi snadno používá, lehce čistí i udržuje čistý. Lakované olivové dřevo se příjemně drží. Dlouhý a úzký tvar ulehčuje manipulaci.

Použití: Použijte hřeben na rozčesání vlasů.

Tip: Hřeben pravidelně čistěte teplou vodou. Nejdříve vyndejte vlasy a poté mýdlovou vodou jemně omyjte kolíčky a nechte hřeben uschnout. Nenechávejte hřeben dlouho stát ve vodě.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Olivové dřevo, Javorové dřevo

Produktové řady: Redecker Vlasy

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Bürstenhaus Redecker GmbH, Bockhorster Landweg 19 , D-33775 Versmold Německo, tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0 , www.redecker.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Věrka 12. 2. 2017 21:12

Miluji přírodní materiály ve všem, co mi přichází pod ruku každý den. Proto se snažím vyměnit veškeré plastové věci a hřeben byl jednou z nich. Po dlouhém vybírání jsem měla 3 favority od této značky a nakonec vyhrál tento. Osobně jsem si všechny vyzkoušela v kamenné prodejně. Tento je pro mě ideální z mnoha důvodů – má správný tvar, ideální délku, dobře padne do ruky a skvěle rozčesává. Jedinou výtku mám vůči statické elektřině, ale to mě příliš netrápí, češu se vždy u umyvadla a vlasy tak mohu zkrotit vodou.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?