Redecker Kartáč z olivového dřeva s kolíčky z javoru

720005 Wooden Hairbrush

Redecker Kartáč z olivového dřeva s kolíčky z javoru

720005 Wooden Hairbrush

  • Bez DPH 506 Kč

Kartáč z olivového dřeva má jemné kolíčky z javoru a je vhodný pro rozčesávání všech typů vlasů. Příjemně se drží, snadno se udržuje čistý a je jemný k vlasům. Voskovaná rukojeť se dobře drží.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kartáč Redecker z olivového dřeva s kolíčky z javoru je vhodný pro rozčesávání všech typů vlasů. Kolíčky jsou velmi jemné a hladké, příjemně se používají, necuchají vlasy, ale velmi účinně je rozčesávají. Kaučukový polštářek tlumí pohyby kolíčků a usnadňuje rozčesávání.

Kartáč je dlouhý 20,5 cm, kolíčky jsou naskládány v pěti řadách. Dostatečná vzdálenost mezi kolíčky velmi dobře a efektivně rozčesává i zacuchané a husté vlasy. Kartáč se snadno používá, lehce čistí i udržuje čistý. Voskované olivové dřevo se příjemně drží. Kartáč je skladný a snadno se s ním manipuluje.

Použití: Použijte kartáč na rozčesání vlasů.

Tip: Kartáč pravidelně čistěte teplou vodou. Nejdříve vyndejte vlasy a poté mýdlovou vodou jemně omyjte kolíčky a nechte kartáč uschnout. Nenechávejte kartáč dlouho stát ve vodě.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Olivové dřevo, Javorové dřevo

Produktové řady: Redecker Vlasy

Složení: handmade, vhodné pro vegany

Výrobce: Bürstenhaus Redecker GmbH, Bockhorster Landweg 19 , D-33775 Versmold Německo, tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0 , www.redecker.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Věrka 12. 2. 2017 21:12

Miluji přírodní materiály ve všem, co mi přichází pod ruku každý den. Proto se snažím vyměnit veškeré plastové věci a hřeben byl jednou z nich. Po dlouhém vybírání jsem měla 3 favority od této značky a nakonec vyhrál tento. Osobně jsem si všechny vyzkoušela v kamenné prodejně. Tento je pro mě ideální z mnoha důvodů – má správný tvar, ideální délku, dobře padne do ruky a skvěle rozčesává. Jedinou výtku mám vůči statické elektřině, ale to mě příliš netrápí, češu se vždy u umyvadla a vlasy tak mohu zkrotit vodou.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?