Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Taoasis Hřebíček, Bio 10 ml

Taoasis Hřebíček, Bio 10 ml

Jemně nasládlý kořeněný hřebíček vám pomůže se uvolnit při stresu a vyčerpání, uvolní ztuhlé svaly i křeče a je výborný při bolestech zubů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Éterický olej Taoasis hřebíček má jemně nasládlou kořeněnou vůni, která dodá vašemu domovu hřejivou atmosféru, která podpoří relaxaci a celkové uvolnění. Hřebíčková vůně je výborná, pokud nezvládáte stres, jste psychicky vyčerpaní a potřebujete přijít na jiné myšlenky i nabrat nové síly.

Hřebíček má silně prokrvující účinky a je skvělým parťákem pro uvolnění ztuhlých a namožených svalů. Pomáhá uvolňovat bolesti, včetně chronických, i křeče svalů a využijete ho po nadměrné fyzické zátěži. Je však důležité ho používat silně naředěný, jinak by mohl nepříjemně podráždit pokožku. Esenciální olej z hřebíčku je taktéž vynikající při bolestech zubů nebo zánětech dásní. Má jemně analgetické účinky a zároveň ústa mírně vydezinfikuje.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 3 kapky. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než kapku. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný v těhotenství, při kojení, pro děti do 12 let. Nepoužívejte ho při zvýšeném krevním tlaku. Nečichejte k němu přímo z lahvičky. Neaplikujte směs na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje. Nepoužívejte dlouhodobě a ve velkém množství.

Aromaterapeutické účinky: bodnutí hmyzem, mastná pleť, problematická pleť a akné, stres a úzkost, svalové napětí a křeče

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?