Medikomed Hřebíček 10 ml

Medikomed Hřebíček 10 ml

  • Značka: Medikomed
  • Balení: 10 ml
  • Info:Zboží je nedostupné.

Medikomed Hřebíček je čistý éterický olej bez přidaných ingrediencí s účinkem na psychickou i fyzickou stránku organismu. Hřebíček krásně a na dlouhou dobu provoní váš domov svým příjemným jemně pikantním kořeněným aroma, jenž má stimulační účinky.

Aromaterapeutické působení hřebíčku pomáhá mobilizovat energetické zásoby organismu, díky čemuž je skvělým pomocníkem při duševním či tělesném vyčerpání. Má významný revitalizační efekt a pomáhá zmírnit dopady stresu na lidský organismus.

Éterický olej z hřebíčku je velice vhodný také do masážních směsí, kdy přináší úlevu bolavým kloubům a namáhanému svalstvu. Používá se také proti svědění, zejména po štípnutí hmyzem. Hřebíček normalizuje produkci kožního mazu, a je proto skvělý na mastnou či problematickou pleť.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.

Upozornění: Nepoužívejte při zvýšeném krevním tlaku. Olej není vhodný pro děti do 3 let. Neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Eukalyptus 10 ml

Eucalyptus má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodný při nachlazení horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání. Uvolňuje zatuhlé bolavé svaly, zlepšuje hybnost kloubů.

Eukalyptus 10 ml

Éterický olej Eukalyptus Austrálie má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání.