Zpříjemněte si nákup DOPRAVOU ZDARMA: pouze tento týden 26. 10. – 1. 11.!

Sportique Hřejivý masážní olej 100 ml

Warming Up Oil Energizing & Stimulating

Sportique Hřejivý masážní olej 100 ml

Warming Up Oil Energizing & Stimulating

Značka: Sportique
Balení:
Zboží je trvale vyřazeno.

Hřejivý masážní olej podpoří prokrvení svalů i kloubů před sportovním výkonem či fyzickou aktivitou i poté. Podporuje regeneraci svalů a přináší pocit úlevy po zvýšené námaze.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(2)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Hřejivý masážní olej Sportique podpoří prokrvení svalů i kloubů před sportovním výkonem či fyzickou aktivitou i poté. Kombinace rostlinných olejů, bylinek a esenciálních olejů rychle účinkuje, aktivně podporuje regeneraci svalů a přináší pocit úlevy po zvýšené fyzické námaze.

Hřejivý olej využívá regeneračních a protizánětlivých účinků esenciálního oleje z kajeputu v kombinaci s řebříčkem, světlicí lékařskou a kostivalem. Regeneruje svaly i klouby, zlepšuje jejich prokrvení, a tím pádem i hybnost, mírní bolest a přináší úlevu po zvýšené fyzické aktivitě. Složení obohacené o kapsicin navíc svaly příjemně prohřeje, potlačí únavu a eliminuje riziko zánětu. Hřejivý olej je skvělý po sportovních výkonech i jako pravidelná péče o bolavé klouby.

Použití: Malé množství oleje zahřejte v dlaních a aplikujte podle potřeby na pokožku celého těla. Lehkou masáží rozetřete a nechte vstřebat.

Výrobce: SPORTIQUE s.r.o., Nováčkova 751/22 , 700 30, Ostrava, Česká republika

Z blogu (2)

Akupresura a akupunktura

Sportem ku zdraví

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: