Ecce Vita HT KARE, kapsle 60 ks

Ecce Vita HT KARE, kapsle 60 ks

  • Bez DPH 217 Kč

Bylinné kapsle HT KARE od českého výrobce Ecce Vita kombinují znalosti a sílu ajurvédské medicíny. Sušené bylinky spolu s česnekem příznivě ovlivňují krevní tlak, udržují průchodné cévy a podporují zdraví srdečního svalu.

Obsažený sušený česnek má dobrý vliv jak na srdeční činnost a krvetvorbu, tak na posílení imunitního systému a celého organismu. Kapsle také obsahují tradiční ajurvédskou bylinku vrcholák arjuna, který je účinným antioxidantem a zbavuje organismus škodlivých látek.

Dále ve složení najdeme jestřábník či listy z olivovníku, které mají blahodárný vliv na ledviny, očistu organismu i stabilní krevní tlak. Tato kombinace bylin inspirovaná ajurvédou je vhodnou podpůrnou léčbou při vysokém či kolísavém krevním tlaku.

Dávkování: Užíváme 1-2 kapsle jednou až dvakrát denně spolu s jídlem.

Upozornění: Tento potravinový doplněk není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy ani pro osoby s nízkým krevním tlakem.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Vrcholák pravý kůra, Jestřábník chlupáček nať, Česnek setý cibule, Olivovník evropský listy, Rostlinná kapsle

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o., Holandská 10, 101 00 Praha 10 Česká republika, http://eccevita.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.