Prohlédněte si vaše seznamy přání

Annabis Hyaluronový krém, Cremcann 15 ml

Annabis Hyaluronový krém, Cremcann 15 ml

Hyaluronový přírodní pleťový krém je vhoný pro dehydratovanou pokožku. Tu jemně hýčká a pomáhá vyhlazovat jemné vrásky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Hyaluronový přírodní pleťový krém od firmy ANNABIS je skvělým pomocníkem pro dehydratovanou pleť. Oceního i majitelky citlivé pokožky nebo pokožky se sklonem k šupinkám.

Bohatě obsažený konopný olej a konopný extrakt pokožku hloubkově vyživuje a regeneruje. Navíc obsahuje nensycené mastné kyseliny omega 3,6 které napomáhají obnovovat tkáně a mají protizánětlivý účinek. Bambucké máslo a včelí vosk mají silné regenerační účinky. Kyselina hyaluronová má schopnost prostoupit hluboko do pokožky, kde udržuje stálou hladinu hydratace.

Olej ze chmele otáčivého má silné protizánětlivé účinky. Navíc pomáhá pokožku zvláčnit a zjemnit. Stejně tak amyris pomáhá regenerovat suchou kůži. Navíc podporuje hojení jizev a snižuje jejich viditelnost.

ANNABIS je českou firmou se sídlem v Olomouci. Zabývají se výrobou konopné kosmetiky. Jejich výrobky jsou výsledkem mnohaletého výzkumu a aktivního zkoumání účinků konopí. „Naším posláním je přinášet na trh nejkvalitnější produkty z konopí a jejich prostřednictvím zvyšovat kvalitu života co nejvíce lidem.“

Použití: Krém je určen pro každodenní péči o pokožku obličeje, krku a dekoltu, ideálně ráno a večer, vždy po omytí/odlíčení.

Typy pleti: anti age, citlivá pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce: ANNABIS s.r.o., Šlechtitelů 813/21 , 779 00, Olomouc, Česká republika , tel: +420 734 751 660

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?