Sportique Hydratační a zklidňující tělový balzám 180 ml

Moisturizing Body Balm

Sportique Hydratační a zklidňující tělový balzám 180 ml

Moisturizing Body Balm

  • Bez DPH 231 Kč

Hydratační a zklidňující tělový balzám pečuje o pokožku díky obsahu šťávy z Aloe vera a extraktům z mořských řas. Pokožku skvěle vyživují a zklidňují, zanechávají jemnou, pružnou a tonizovanou.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Hydratační a zklidňující tělový balzám Sportique pečuje o pokožku celého těla díky obsahu šťávy z Aloe vera a extraktům z mořských řas. Tyto látky pokožku nejenom skvěle vyživují a zklidňují, ale také ji zanechávají jemnou, pružnou a tonizovanou. Lehký balzám se do pokožky snadno vstřebá, ale přesto ji bohatě vyživí.

Hydratační tělový balzám vyživuje pleť díky složení bohatému na jojobový a olivový olej. Ty pleť vyživují, uzamykají tolik potřebnou hydrataci a zanechávají pokožku krásně jemnou na dotek. Složení je navíc obohaceno o šťávu z Aloe vera, která má skvělé zklidňující účinky, pleť zvláčňuje a eliminuje zarudnutí i pnutí pokožky.

Extrakty z mořských řas pleť posilují a chrání, mírní riziko vzniku podráždění a zároveň dodávají pokožce pružnost. Výživný tělový balzám se o pokožku celého těla vydatně stará, zjemňuje ji a chrání před podrážděním i dehydratací.

Použití: Malé množství balzámu aplikujte na pokožku celého těla nejlépe ihned po koupeli a lehce rozetřete.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?