Naobay Hydratační čisticí mléko, Hydraplus 200 ml

Naobay Hydratační čisticí mléko, Hydraplus 200 ml

Jemné mléko s kokosovým olejem a výtažky z proskurníku či Aloe vera odstraní z pleti make-up i veškeré nečistoty, podpoří její hydrataci a zanechá ji příjemně hebkou.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Hydratační čisticí mléko z řady Naobay Hydraplus s kokosovým a mandlovým olejem či výtažkem z Aloe vera, jablka a proskurníku ze suché pleti jemně odstraní make-up a veškeré nečistoty. Zároveň o ni pečuje, podporuje její elasticitu, chrání ji podrážděním a předchází jejímu vysušení.

Jemné mléko s kokosovým olejem z pleti pečlivě odstraní veškeré líčení i nečistoty, které se na ní během dne usadily. Díky velkému podílu šťávy z Aloe vera či výtažku z jablek pomáhá pleť zklidňovat a podpoří její hydrataci. Mandlový olej je bohatý na vyživující vitaminy i nenasycené mastné kyseliny a spolu výtažkem z proskurníku pleť zanechá sametově hebkou a zároveň působí protizánětlivě. Aby byla plet chráněna před podrážděním, je složení kromě Aloe vera obohacené také o extrakt ze šalvěje muškátové.

Použití: Přiměřené množství mléka naneste na navlhčenou pleť, pečlivě rozetřete a poté odstraňte vatovým tamponem.

Typy pleti: suchá pleť

Výrobce: NaturChem S.L., Brac de Pepa 1, 46470 MASSANASSA - Valencia Španělsko, tel: 96 125 00 31, http://www.naturchem.es/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?