Lavera Hydratační fluid zjemňující Máta & Lopuch, Faces 30 ml

Lavera Hydratační fluid zjemňující Máta & Lopuch, Faces 30 ml

Hydratační zjemňující fluid máta & lopuch pleť revitalizuje, zklidňuje podráždění a začervenání, a navíc brání vzniku pupínků i drobných zánětlivých ložisek.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ač se to nezdá, i mastná pleť potřebuje vydatnou hydrataci a péči. O tu se postará Lavera Faces hydratační zjemňující fluid máta & lopuch, který pleť revitalizuje, zklidňuje její podráždění a začervenání, a navíc brání vzniku pupínků i drobných zánětlivých ložisek.

O dezinfekci pupínků a podrážděných míst se stará antiseptický rozmarýnový extrakt, který okamžitě zklidní zarudnutí kolem pupínku, vysuší jej a zabrání dalšímu rozšíření infekce. Stejný hojivý účinek má i bio lopuchový výtažek, jenž navíc plní adstringentní funkci: stahuje póry a vyrovnává nerovnosti pleti.

Výtažek z mátových lístků pleť zmatňuje a dodává jí svěží zdravý vzhled. Zjemňující fluid má velmi lehké složení, které se rychle vstřebává a nazanechává na pokožce fleky, takže je vhodný i pod make-up.

Hloubková hydratace

Mohlo by se zdát, že pleť trpící nadměrnou produkcí kožního mazu nepotřebuje žádnou další hydrataci, avšak opak je pravdou. I rychle se mastící pleť může být ve svých hlubších vrstvách vysušená a právě zvýšená produkce mazu je projevem její dehydratace. Tento jemný hydratační fluid Lavera Máta & Lopuch tak dodává mastné pleti dostatečnou vláhu a udržuje ji komfortně hydratovanou po celý den.

Lehká konzistence

Mastná pleť vyžaduje specifické produkty a špatně snáší hutné krémy, které ji jen zatěžují a mohou způsobit ucpávání pórů. Tento fluid má velice jemnou texturu, která se snadno vstřebává do hlubokých vrstev pokožky, aniž by ji jakkoliv zatížila či umastila. Fluid se velice snadno a rovnoměrně roztírá a lze jej použít díky lehké konzistenci také pod make-up.

Rostlinné výtažky

Hydratační fluid Lavera obsahuje množství přírodních složek, které o pleť šetrně pečují a nezpůsobují její podráždění. Jojobový olej je svým složením nejpodobnější kožnímu mazu, díky čemuž je pro pleť velice přirozený a vyživuje ji bez nadměrného zatížení. Je tou pravou volbou právě pro snadno se mastící pleť, neboť ji dodává svěží a vyživený vzhled.

Proti začervenání i pupínkům

Bio bambucké máslo dodává pokožce pružnost a působí preventivně proti vzniku vrásek. Výtažek z máty podporuje prokrvení pokožky, a tím i stimuluje její regenerační schopnost a urychluje hojení. Extrakt z lopuchu má mírně dezinfekční účinky, brání množení mikroorganismů na pokožce, a tím i chrání proti vzniku pupínků a stahuje rozšířené póry. 

Použití: Malé množství fluidu naneste na vyčištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu.

Typy pleti: mastná pleť

Výrobce: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, D-30974 Wennigsen Německo, www.lavera-kosmetika.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?