Santaverde Hydratační gel 5 ml

Santaverde Hydratační gel 5 ml

Intenzivní regenerační péče je vhodná pro všechny typy pleti, včetně té citlivé, náchylné k alergiím a dermatitidě. Aloe vera gel obsahuje výživné oleje a másla, pokožku zklidní a vyživí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Intenzivní regenerační péče Santaverde Aloe vera je vhodná pro všechny typy pleti, včetně té citlivé, náchylné k alergiím i dermatitidě. Aloe vera gel obsahuje výživné oleje a másla, pokožku zklidní a vyživí.

Aloe gel posiluje strukturu a přirozenou elasticitu pleti díky obsahu kakaového a mangového másla, mandlového oleje a dalších cenných výtažků. Gel má lehké nelepivé složení, které se velice snadno vstřebává, aniž bych zanechávalo nepříjemný lepivý film.

U mladé, snadno se mastící pokožky může být gel aplikován samostatně, u ostatních typů pleti, zejména u suché, je dobré gel aplikovat v kombinaci s krémem.

Použití: Malé množství gelu naneste na suchou čistou pokožku obličeje či celého těla a lehkou masáží rozetřete. Používejte podle potřeby ráno a/nebo večer samostatně, či v kombinaci s pleťovým krémem.

Ostatní kategorie: Kůže, Vzorky pleťové kosmetiky, Vzorky přípravků pro zdraví

Typy pleti: alergická pleť, anti age, citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Užití: vnější

Výrobce: SANTAVERDE - Gesellschaft für Naturprodukte mbH, Klärchenstraße 11, 22299 Hamburg Německo, www.santaverde.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?