I+M Naturkosmetik Hydratační krém Freistil 30 ml

I+M Naturkosmetik Hydratační krém Freistil 30 ml

Lehký hydratační krém intenzivně pečuje o všechny typy pleti, obzvláště o tu citlivou a alergickou. Jemné složení bez přidané parfemace dodává pokožce množství potřebných živin.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lehký hydratační krém I+M Naturkosmetik intenzivně pečuje o všechny typy pleti, obzvláště o tu citlivou a alergickou. Jemné složení bez přidané parfemace dodává pokožce množství potřebných živin, uzamyká v pleti hydrataci a zanechává ji vláčnou a pružnou. Spojení rostlinných olejů pleť bohatě vyživí bez nežádoucího zatížení či ucpání pleťových pórů.

Hydratační krém je skvělým pomocníkem o přecitlivělou pokožku náchylnou k alergiím, častému začervenání, pnutí a vzniku suchých šupinek. Krém v sobě spojuje množství výživných olejů z jojoby, sóji a mandlí. Ty pleti dodávají vitaminy a další živiny, současně v pokožce uzamykají hydrataci a zanechávají pokožku vláčnou na dotek. Oleje společně se šťávou z Aloe vera citlivou pokožku zklidňují, mírní případná podráždění a vyrovnávají barevný tón pokožky.

Aloe vera působí také jako antioxidant, pokožku posiluje před vnějšími vlivy, a tím i před známkami předčasného stárnutí a ztrátou elasticity. Hydratační krém bez přidané parfemace a esenciálních olejů je vhodný pro pravidelnou péči nejenom o citlivou pleť, aktivně vyživuje pokožku a chrání ji před vysušením.

Použití: Malé množství krému aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?