Cattier Hydratační krém na normální a smíšenou pleť 50 ml

Cattier Hydratační krém na normální a smíšenou pleť 50 ml

Hydratační krém pro normální a smíšenou pleť Cattier aktivně pečuje o potřeby pokožky, bohatě ji vyživuje a současně zbytečně nezatěžuje a neucpává pleťové póry.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Hydratační krém pro normální a smíšenou pleť Cattier aktivně pečuje o potřeby pokožky, bohatě ji vyživuje a současně zbytečně nezatěžuje a neucpává pleťové póry. Lehký krém je bohatý na množství rostlinných olejů a výtažků, pleť udržuje vláčnou, pružnou a skvěle hydratovanou.

Hydratační krém pečuje o potřeby smíšené a normální pokožky, dopřává pleti živiny a zároveň pokožku neucpává a působí i proti tvorbě nedokonalostí. Krém v sobě spojuje zklidňující květovou vodu z chrpy společně s kokosovým, jojobovým a dýňovým olejem. Pokožce se tak dostane množství nenasycených mastných kyselin a vitaminů potřebných pro zdraví. Oleje pokožku regenerují, pomáhají hojit drobné nedokonalosti a předcházejí jejich vzniku.

Po namazání zůstává pokožka vláčná a pružná nejenom díky chrpové vodě, ale také díky oleji z dýňových semínek, který v pleti uzamyká hydrataci. Hydratační krém aktivně pečuje o potřeby smíšené pokožky, zanechává ji bohatě vyživenou a navíc ji chrání před vznikem nedokonalostí.

Použití: Malé množství krému aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?